< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Ruszyła trzecia edycja konkursu „Zaprojektuj swoją bluzę”.

Kalejdoskop2016-01-26
Firma TEDMAR wraz z „Przeglądem Piekarskim i Cukierniczymogłosiły trzecią edycję Konkursu „Zaprojektuj swoją bluzę”. Propozycja jest skierowana do cukierników, piekarzy oraz osób pracujących w gastronomii lub uczących się w szkołach gastronomicznych. Przedmiotem konkursu jest projekt bluzy do pracy. 
 
Organizatorzy zachęcają uczestników konkursu do puszczenia wodzy wyobraźni i zaproponowania czegoś niekonwencjonalnego. Bluza może wyróżniać się niezwykłym krojem, odważnymi łączeniami kolorów, wzorów czy materiałów, ozdobnymi zakładkami, stebnowaniami, aplikacjami, nietypowymi dodatkami, suwakami, guzikami, nadrukami czy haftami.
 
 
Zwycięzca konkursu otrzyma bluzę uszytą przez firmę TEMDAR wg jego projektu. Jeśli pomysł okaże się dobry, bluza (sygnowana nazwiskiem zwycięzcy) może wejść do kolekcji. Ponadto, dla autorów trzech najlepszych projektów zostały przygotowane nagrody niespodzianki. 
 
Projekty można przesłać mailem na adres: ppic@ppic.pl lub przynieść rysunek (na papierze formatu A4 lub A3) na targi Expo Sweet, na stoisko „Przeglądu Piekarskiego i Cukierniczego” nr 100. Termin nadsyłania prac upływa 18 marca br.
 
Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w numerze 5’2016 „Przeglądu Piekarskiego i Cukierniczego” oraz na stronie www.tedmar.com.pl
 
 
Materiał uzupełniający: zdjęcie plakatu konkursowego oraz bluz uszytych wg zwycięskich projektów z poprzednich edycji konkursu z 2015 i z 2014 roku.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS