< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Łap Banana, czyli nowy smak w serii napojów Huel Ready-to-drink

Nowości produktowe2021-03-19
 
 
Gotowe do spożycia napoje marki są teraz dostępne w czterech pysznych smakach, a każdy z nich zawiera wszystkie 26 niezbędnych witamin i minerałów oraz 20 g białka pochodzenia roślinnego. Każda butelka jest produkowana w 51% z wykorzystaniem plastiku pochodzącego z recyklingu, co pozwala zaoszczędzić 661 ton plastiku pierwotnego i 600 ton emisji gazów cieplarnianych.
 
Każda butelka Huel RTD Banan dostarcza pełnowartościowy odżywczo i niedrogi posiłek zawierający wszystkie 26 niezbędnych witamin i minerałów, zapewniając wygodę w podróży, w domu, czy w pracy.
 
Słodki i kremowy smak bananowy jest czwartym smakiem dodanym do linii Huel Ready-to-drink, po Wanilii, Owocach jagodowych i Czekoladzie. Każdy Huel RTD to idealnie zbilansowany posiłek składający się z białka roślinnego, węglowodanów, tłuszczów i błonnika, który dostarcza 400 kalorii.
 
Co więcej, jest on produkowany ze zrównoważonych, roślinnych składników, w tym drobno zmielonych płatków owsianych, skrobi z tapioki, białka grochu, mąki z brązowego ryżu, siemienia lnianego i MCT z kokosa . Do napoju dodano unikalną mieszankę niezbędnych witamin i minerałów, aby zapewnić Twojemu organizmowi wszystko, czego potrzebuje.
 
Każdy posiłek w formie napoju Ready-to-drink zawiera:
 
· Witaminy i minerały: Mieszanka wszystkich 26 niezbędnych witamin i minerałów, dostarcza Twojemu organizmowi wszystkich cennych mikroelementów, których potrzebuje.
 
· Wysoką zawartość białka pochodzenia roślinnego: 20 g na butelkę, o doskonałym profilu aminokwasowym.
 
· Wolno uwalniające się węglowodany: dla stabilnej energii przez cały dzień.
 
· Niezbędne kwasy tłuszczowe: z równowagą omega-3 i 6.
 
· Błonnik: rozpuszczalny i nierozpuszczalny.
 
· Fitoskładniki: obfitujące w ultrakorzystne składniki roślinne.
 
 
Dodatkowo, marka z dumą ogłasza, że napoje Huel Ready-to-drink teraz są produkowane w 51% z materiałów pochodzących z recyklingu*, co pozwala zaoszczędzić 661 ton pierwotnego plastiku i 600 ton emisji gazów cieplarnianych. Zmiana jest wynikiem realizacji obietnicy złożonej w 2018 roku, dotyczącej zwiększenia wykorzystywanych ilości tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu do produkcji opakowań napojów Ready-to-drink . Butelka Huel RTD nadaje się w 100% do recyklingu, a marka pracuje obecnie nad tym, aby do 2025 roku wszystkie opakowania we wszystkich produktach, nie tylko RTD, nadawały się do recyklingu.
 
Huel to jedna z najszybciej rozwijających się marek w Wielkiej Brytanii, której misją jest dostarczanie przystępnych cenowo, zrównoważonych produktów odżywczych, spełniających oczekiwania konsumentów, mających mało czasu i dbających o zdrowie. Huel Ready-to-drink jest dostępny od 18,41 złotych za butelkę na stronie https://pl.huel.com/ .
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS