< WRÓĆ DO Niebawem

KONCERT NA POCZĄTEK WIOSNY Z BUTELKĄ WINA -23.03

Niebawem2021-02-24

Możesz delektować się muzyką i wybornym winem Rose z Winnicy Turnau!

Zapraszamy 23 marca br. o godz. 20:00 na transmisję live koncertu jednej z najciekawszych polskich wokalistek i czołowego polskiego gitarzysty!
 
Prosto z naszej sali koncertowej przepiękny głos Doroty Miśkiewicz i niezwykłe brzmienie gitary Marka Napiórkowskiego popłyną do Państwa domów.
 
Wydarzenie będzie transmitowane online, a koszt indywidualnego kodu dostępu do koncertu zaczyna się od 99 zł. W pakiecie, oprócz niezapomnianych wrażeń muzycznych – jedno z naszych win! Cena 99 zł zakłada wybranie wina Rose. Jeśli będziecie mieli Państwo ochotę na inne wino, cena zmieni się w zależności od wybranego wina.
 
Nie możecie Państwo obejrzeć koncertu 23 marca? Nie szkodzi. Będzie on dostępny przez kolejne 7 dni.
 
Wybrane wino wyślemy w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia. Indywidualny kod do koncertu wraz z linkiem do platformy online wyślemy natomiast mailowo w przeddzień koncertu.
 
Uwaga! W sprzedaży mamy też 25 wejściówek do naszej sali koncertowej (1/4 pojemności) w cenie od 199 zł (w pakiecie z Rose 2019 lub innym winem). Rezerwacje na wejściówki można składać mailowo pod adresem: koncerty@winnicaturnau.pl.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS