< WRÓĆ DO Niebawem

Meese -Stuttgart zapraszamy na wirtualne targi R+T digital -22-25.02

Niebawem2021-02-18

Aktualne trendy i wyzwania w gastronomii plenreowej

Targi Messe -Stuttgart R + T digital odbywać się będą od 22 do 25 lutego 2021, to wirtualne spotkanie branży z cyfrowymi stoiskami wystawienniczymi, forami wystawców i dużym programem konferencyjnym.

Rdzeniem tego formatu jest przyznanie nagrody R + T Innovation Award 2021 za cyfrową prezentację wszystkich zwycięskim firmom. Zdefiniowanymi tematami w programie wsparcia są gastronomia, rzemiosło i architektura.

Program uzupełniają wykłady branżowe i różnorodne oferty warsztatowe.
A co najważniejsze: cała prezentowana zawartość będzie nadal dostępna w wersji cyfrowej po R + T do R + T 2022. Zanurz się w cyfrowym świecie R + T!
 
 
W południe renomowani przedstawiciele branży gastronomicznej, hotelarskiej, politycznej i rzemieślniczej przeprowadzą również interaktywną dyskusję na forum, aby wymienić poglądy na temat aktualnych wyzwań i trendów w gastronomii plenerowej. W godzinach 13:30 - 14:30 Fritz Engelhardt (przewodniczący oddziału Niemieckiego Stowarzyszenia Hoteli i Restauracji DEHOGA w Badenii-Wirtembergii), Hans-Peter Wollseifer (Prezydent Niemieckiej Konfederacji Rzemiosła), Guido Wolf (Badenia-Wirtembergia) Minister Sprawiedliwości i Spraw Europejskich), Heinrich Abletshauser (Prezes Federalnego Stowarzyszenia Rolet + Ochrona Przed Słońcem) i najbardziej znany niemiecki szef kuchni ekologicznej Simon Tress spotkają się na forum, aby przeanalizować temat: „Wielkich możliwości dla gastronomii na wolnym powietrzu - koncepcje i rozwiązania z systemami ochrony przed słońcem i warunkami atmosferycznymi ”. W dyskusji wezmą również udział przedstawiciele różnych marek producentów
 
 
Dzień Gastronomii jako inspirujący blok tematyczny
 
R + T digital, wirtualna platforma branżowa dla rolet, drzwi / bram i systemów osłon przeciwsłonecznych, rozpocznie się w poniedziałek 22 lutego 2021 r. Informacyjnym i inspirującym dniem akcji na temat gastronomii zewnętrznej.
W Dniu Gastronomii dziesięciu wiodących producentów (Bahama, BiKATEC, Corradi, HELLA, LEINER, markilux, Patronage, SHADESIGN, TERRASSENPROFIS i WAREMA) przedstawi swoje koncepcje i najnowsze opłacalne rozwiązania w zakresie ochrony przed słońcem i warunkami atmosferycznymi, począwszy od dachów listwowych, pergoli, markiz, parasole i żagle przeciwsłoneczne, aż po akcesoria, takie jak systemy ochrony przed wiatrem lub grzejniki. Dzięki temu odwiedzający otrzymają przegląd wszystkiego, co sprawia, że ​​gastronomia plenerowa jest użyteczna i wygodna w najlepszy możliwy sposób w każdych warunkach pogodowych.
 
Captions:
 
Tag_der_Gastronomie_PM01_Bild_01: Tag der Gastronomie am 22.02.2021 (© Messe Stuttgart)
Tag_der_Gastronomie_PM01_Bild_02: Day of Gastronomy on 22.02.2021 (© Messe Stuttgart)
Tag_der_Gastronomie_PM01_Bild_03: Slatted roofs are very much in vogue and offer sure protection against sun and rain (© WAREMA)
Tag_der_Gastronomie_PM01_Bild_04: The right sun and weather protection solutions can help to extend the outdoor season and increase the turnover of restaurateurs (© LEINER)
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS