< WRÓĆ DO Wydarzyło się

30-lecie firmy Weindich!

Wydarzyło się2020-07-20
 
 
30 lat temu, w 1990 r., Mistrz Rzemiosła Jerzy Weindich, kierując się intuicją i potrzebą rozwoju zawodowych pasji założył firmę, stając się tym samym jednym z branżowych prekursorów. Lata wytężonej pracy, zdobyte w tym czasie doświadczenie i zaufanie partnerów biznesowych sprawiło, że – integrując branże, w których działa – firma Weindich stała się rynkowym liderem. W 2020 r. zatrudniamy niemal setkę pracowników, dostarczamy zaawansowane rozwiązania, rozwijamy i projektujemy nowe technologie. Wciąż pozostajemy rodzinną firmą ze 100-proc. polskim kapitałem.
 
Z okazji jubileuszu zapraszamy na wspólną podróż przez minione trzy dekady. Na stronie http://30lat.weindich.pl zamieszczonych zostanie 30 faktów z naszej 30-letniej historii. Publikowane są co wtorek, w odstępach tygodniowych i przybliżą najważniejsze wydarzenia w historii firmy Weindich. Wydarzenia, które – niejednokrotnie – miały nie tylko niebagatelny wpływ na naszą rynkową pozycję, ale także rozwój całej branży.
 
W prowadzonym przez firmę sklepie http://gastrosilesia.pl, również co tydzień i tak aż do końca roku, w każdy piątek publikowane będą specjalne promocje w ramach akcji „30 specjalnych ofert na 30-lecie Weindich”.
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2021. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS