< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Kongres Worldchefs 2020 w Petersburgu odwołany !

Wydarzyło się2020-04-02

Głosowanie na gospodarza Kongresu w 2024 odbędzie się wirtualnie !

 


Rada Dyrektorów Worldchefs ogłosiła dzisiaj, że Kongres Worldchefs 2020 zaplanowany na 29 lipca - 01 sierpnia 2020 r. w Sankt Petersburgu w Rosji został odwołany z powodu globalnej pandemii wywołanej przez COVID-19.
 
 
Prezydent Worlchef, Thomas Gugler, powiedział: „Chcielibyśmy wyrazić naszą szczerą wdzięczność i uznanie prezydentowi Viktorowi Bielajewa i Radzie Dyrektorów Rosyjskiego Narodowego Stowarzyszenia Kulinarnego za ich niewiarygodne wysiłki w zakresie planowaniem i zapewnieniem doskonałego Kongresu dla naszych członków. Nie możemy się doczekać przyszłej okazji, kiedy wszyscy będziemy mogli dzielić się kuchnią, kulturą i dobrą wolą szefów kuchni i ludzi w Rosji. ”
 
 
Stwierdził ponadto:Chociaż rozczarowanie i rozpacz z tej decyzji jest bezprecedensowe, nasza przyjaźń i zaangażowanie w Rosyjskie Narodowe Stowarzyszenie Kulinarne i jego członków pozostanie na zawsze silne”.
 
 
Dla osób już zarejestrowanych na kongres Worldchefs zapewniono 100% zwrotu wszystkich opłat rejestracyjnych. Wystarczy skontaktować się z Anastasią pod adresem email. boryak@formika.ru , w celu uzyskania pomocy dotyczącej zwrotu pieniędzy. Członkowie wymagający dodatkowej pomocy proszeni są o kontakt z odpowiednim dyrektorem z regionu.
 
 
 Worldchefs powiadomi z trzymiesięcznym wyprzedzeniem, że Zwyczajne Walne Zgromadzenie 2020 odbędzie się za pomocą metod wirtualnych  lub elektronicznych. Format spotkania, porządek obrad, raporty i wszystkie odpowiednie dokumenty zostaną dostarczone z wyprzedzeniem. Dokumenty z oferty Kongresu zostaną również rozesłane przez centralę Worldchefs, aby pomóc przygotować się do głosowania na Gospodarza Kongresu Worldchefs w 2024. Przypomnijmy, że miasto Poznań wspólnie ze Stowarzyszeniem OSSKiC, złożyło ofertę organizacji kongresu w Polsce i czeka na rozstrzygnięcie !
 
 
Worldchefs ogłosił także, że wiosną 2021 roku zorganizowane zostaną konkursy Challenge Chef 2020 w celu zapewnienia wszystkim finalistom możliwość reprezentowania swojego kraju i rywalizacji w swoich kategoriach. Dalsze szczegóły zostaną podane po potwierdzeniu.
 
 
Prezydent Thomas Gugler dodał: „Wszyscy wierzymy w„ MOC BIAŁEGO KITLA”, aby przezwyciężyć tę trudną i bolesną sytuację. Niech wszyscy na całym świecie będą bezpieczni i zdrowi. ”
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS