< WRÓĆ DO Hotele i restauracje

Zamów święconkę dla Seniora !

Hotele i restauracje2020-04-02
Zbliżają się Święta Wielkanocy, kiedy to w Wielką Sobotę tłumnie odwiedzaliśmy kościoły z tradycyjną święconką, aby poświęcić pokarmy. Obecnie z powodu pandemii koronawirusa i zakazu zgromadzeń stajemy w obliczu zaniechania tej prastarej polskiej tradycji.
 
Dlatego starając się pomóc w tej szczególnej sytuacji restauracja Folk Gospoda wspólnie z restauracjami Czerwony Wieprz i Elixir przygotuje koszyczki wielkanocne z poświęconymi przez księdza pokarmami, które będzie można zamówić, a następnie odebrać i przekazać wybranym przez siebie osobom. Jesteśmy przekonani, że taki koszyczek sprawi szczególną radość seniorom, którym przy tej okazji będzie można sprawić niespodziankę i ufundować posiłek na wielkanocny stół.
 
Aby zamówić święconkę wystarczy zadzwonić na numer 735 003 007 lub napisać na adres biuro@czerwonywieprz.pl. Po odbiór wcześniej zamówionych święconek zapraszamy w piątek i sobotę 10 i 11 kwietnia, do restauracji Czerwony Wieprz, przy ul. Żelaznej 68 w Warszawie. Zamówienia przyjmujemy do dnia 7 kwietnia 2020. Szczegóły można znaleźć na stronach internetowych www.elixirrestauracja.pl, www.czerwonywieprz.pl oraz www.folkgospoda.pl
 
Z uwagi iż od lat wspieramy w różnych akcjach charytatywnych Parafię Św. Andrzeja Apostoła przy ul. Chłodnej 9, zysk ze sprzedaży święconek przekażemy na organizacje wyjazdu dla dzieci i młodzieży po zakończeniu pandemii.
 
Państwa zachęcamy do przyłączenia się do akcji we wspólnym czynieniu dobra i pomoc w możliwie jak najszerszym nagłośnieniu. Liczymy na to, że uda zainteresować udziałem restauracje z całego kraju, dzięki czemu podtrzymamy tradycję „święconki” także i w tych trudnych czasach.
 
Z życzeniami zdrowia,
 
Piotr Popiński oraz pracownicy restauracji Elixir, Folk Gospoda i Czerwony Wieprz
 
#zamowswieconke #swieconkadlaseniora #ocalmytradycje #zamawiampomagam
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Hotele i restauracje
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS