< WRÓĆ DO Wydarzyło się

The World s 50 Best Restaurants przełożone na 2021 !

Wydarzyło się2020-04-02

Wypełnij ankietę i poinformuj o swoich działaniach 

 
W tym roku nie dowiemy się, która restauracja jest najlepsza na świecie według S.Pellegrino, jak podali organizatorzy gala The World's 50 Best Restaurants 2020 w Antwerpii zostaje przełożona na rok 2021. Obecna sytuacja związana z koronawirusem spowodowała, że zrezygnowano również z publikacji rocznej listy w formacie rankingowym!
 

Jak podkreślił William Drew, dyrektor ds. komunikacji The World's 50 Best Restaurants: „Biorąc pod uwagę okoliczności na całym świecie, dołożymy wszelkich starań, aby pomóc sektorowi restauracyjnemu w walce o jego przyszłość, a także wspomożemy pracę szefów kuchni i restauratorów którzy podjęli inicjatywę by pomagać innym ”.

„Dziś składamy przysięgę, że chociaż w tym roku nie będzie obchodów The World's 50 Best Restaurants będziemy działać na rzecz wspierania i obrony restauracji dziś i w przyszłości. Prosimy społeczność, aby przyłączyła się do nas w różnymi inicjatywami, które zastąpią planowany w tym roku program wydarzeń z Antwerpii".

The World's 50 Best Restaurants prosi restauracje o wypełnienie krótkiej ankiety, która pomoże organizatorom być na bieżąco z sytuacją branży gastronomicznej w danym kraju. My również namawiamy Was do wypełnienia ankiety. Poinformujcie co teraz robicie i jakie akcje wspieracie ! w50best@wrbm.com. 
 
Jeśli chcecie pomóc globalnej branży hotelarsko-gastronomicznej w jej odbudowie, bądźcie na bieżąco z kanałami na Instagramie, Facebooku i Twitterze, gdzie zamieszczane są inicjatywy z całego świata !
 

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS