< WRÓĆ DO Niebawem

Zapraszamy do udziału Goût de France/Good France 2020" -16.04

Niebawem2020-03-04

Przyłącz się do akcji i promuj z nami francuską kuchnię w Polsce !

 

 
 
„Goût de France / Good France” czyli święto francuskiej gastronomii będziemy obchodzić na pięciu kontynentach 16 kwietnia 2020 r. W każdej restauracji, która weźmie udział w tym projekcie, specjalnie przygotowana kolacja będzie hołdem dla wyśmienitej francuskiej sztuki kulinarnej, dla jej odkrywczego charakteru i dla wartości, których jest przekazicielem: chodzi o idee dzielenia się, wspólnie przeżywanej przyjemności, uznania dla dobrej żywności.
 
 
 
Czy to w słynnych restauracjach, czy w dobrych knajpkach, szefowie kuchni z całego świata mogą włączyć się w to globalne święto radosnego posiłku. Zapisy trwają do 15 marca 2020 r. Aby się zgłosić, należy kliknąć w ten link.
 
PROPONOWANE MENU
 
Każde zgłoszone menu powinno eksponować francuską gastronomię w całej jej różnorodności, przy zachowaniu dla każdego szefa kuchni swobody w dostosowaniu oferty do dostępnych na miejscowym rynku produktów wysokiej jakości. W tej drugiej edycji „Goût de France / Good France” proponowane menu winny nawiązywać do przepisu zainspirowanego francuską sztuką kulinarną.
 
Menu „Goût de France / Good France” powinno składać się z następujących pozycji:
Aperitif
Przystawki
Danie/a główne
Deska serów
Deser(y)
Francuskie wina i szampany !
 
Zgłoszenie:
 
Wysokość ceny za menu ustala sama restauracja.
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS