< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze

LESS WASTE POLSKA - Premiera !

Nowości wydawnicze2020-02-24

 

 

 

Przewodnik Agnieszki Bukowskiej po świecie #lesswaste - oszczędzaj i dbaj o planetę za jednym razem!

Dowiedz się, jak mądrze zarządzać swoimi zasobami, jak unikać pułapek konsumpcjonizmu oraz jak pozytywnie wpłynąć na przyszłość kolejnych pokoleń.

Ponad 280 stron praktycznej wiedzy o tym, jak być bardziej #ecofriendly bez żadnego wysiłku - poznaj serię porad, które pomogą Ci zostać przyjacielem natury w łatwy i przejmny sposób. Dołóż swoją cegiełkę do ratowania świata!
czego warto ją przeczytać?
 
Tak dużo!
By zrozumieć, co dzieje się z naszą planetą i jak dużo możemy zrobić, jeśli tylko zechcemy.
"Less Waste Polska" to zbiór pomysłów, przydatnych rozwiązań i wskazówek gotowych do wdrożenia w życiu każdego z nas. Poznaj fakty o tym, o czym nie mówimy, a powinniśmy - zacznij z nami zmieniać świat i daj przykład innym!
 
Odkryjesz więcej
Nie wystarczy powiedzieć sobie „dbam o planetę”.
Bez określenia, co dokładnie możemy dla niej zrobić i zestawienia tego z tym, co faktycznie robimy, może się okazać, że wciąż robimy o wiele za mało. Nauczyliśmy się żyć wygodnie, a rozrzutność i marnotrawstwo coraz częściej goszczą w naszym codziennym życiu - czasem nawet bez naszej wiedzy. Nie zastanawiamy się, dokąd wędrują nasze śmieci. Nie zastanawiamy się, skąd wziął się dany produkt na sklepowej półce. Nie zastanawiamy się, jak wiele od nas zależy.
Tylko prawda
Nie akceptujmy tego, że każdy chce nam coś sprzedać.

Wybierajmy mądrze.
30% całej wyprodukowanej przez nas żywności trafia na śmietnik - to aż 1,3 miliarda ton jedzenia rocznie.
Wyspa śmieci pływających po Pacyfiku zajmuje powierzchnię pięciokrotnie większą od powierzchni Polski. Takich przykładów jest bez liku.
Godzisz się na to?
 
 
Wszystko nadrobisz
Książka „Less Waste Polska” to nie tylko źródło wiedzy i inspiracji. To także manifest i podręcznik, którego zadaniem jest uzupełnienie braków w edukacji szkolnej i zwrócenie uwagi na problemy, którym wciąż poświęcamy zbyt mało czasu.
To książka, która daje proste podpowiedzi dotyczące rozsądnego i odpowiedzialnego korzystania z naszych zasobów i przestrzega przed zagrożeniami dla naszej przyszłości, dla przyszłości naszych dzieci, naszych wnuków, naszych bliskich.
 
A to jeszcze nie wszystko!
„Less Waste Polska” to także fantastyczny poradnik dla tych, którzy prowadzą swoją restaurację, hotel czy kawiarnię i szukają praktycznych rozwiązań oraz dla tych, którzy korzystają z usług sektoru HoReCa i chcą wiedzieć, czego mogą wymagać. To także podstawowa baza wiedzy w walce o lepszą przyszłość. Dzięki niej poznasz nowe wartości, dowiesz się, co ma wspólnego #slowlife z #lesswaste oraz jak zaoszczędzić pieniądze.
 
Dla tych, którzy prowadzą hotel, restaurację, bar...
...lub którzy prowadzą kawiarnię bądź zajmują się cateringiem i nie chcą już więcej marnować żywności.
Dowiedz się, ile tracą lokale gastronomiczne na marnowaniu jedzenia, jak zmienia się podejście topowych restauracji, jak opracować menu w duchu less waste,
co możesz zrobić we własnym zakresie oraz jak zaoszczędzić pieniądze - jednocześnie pomagając naszej planecie.

" Kwestia marnowana żywności to jeden z głośniejszych tematów w dyskusji o ekologii oraz zmian klimatycznych". - Małgorzata Minta

Więcej na stronie: / Sprzedaż

https://lesswastepolska.com/?fbclid=IwAR2QKFgNzNzuojUVgRkm-IoZ-MmWPZvGlDBmNmtDTt5qGDVF43Ejwuburf8

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości wydawnicze
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS