< WRÓĆ DO Niebawem

Warsztaty dla szefów kuchni i menedżerów restauracji w GARDENcity w Poznaniu!

Niebawem2020-02-19

Dawka profesjonalnej wiedzy dla szefów kuchni i menedżerów restauracji

Redakcja „Biznes Restauracje & Catering” po raz drugi organizuje profesjonalną konferencję warsztatową Business Restaurant Academy dla szefów kuchni i menedżerów restauracji. W dniach 2-3 marca w Restauracjach GARDENcity w Poznaniu czekają Was merytoryczne prelekcje, moderowane debaty, pokazy live cooking i praktyczne warsztaty pod okiem najlepszych specjalistów z branży HoReCa.

 
Business Restaurant Academy to wydarzenie skierowane zarówno do menedżerów restauracji, jak i szefów kuchni – wszystkie prelekcje przygotowywane są w taki sposób, aby inspirować i dawać konkretne, łatwe do wdrożenia rozwiązania, które usprawnią działanie nie tylko kuchni, ale całego biznesu restauracyjnego. Program podzielony został na dwa, sprofilowane dni: pierwszego dnia merytoryczne prelekcje oraz panele dyskusyjne, drugiego dnia warsztaty tematyczne w kameralnych grupach – osobne dla menedżerów, a osobne dla szefów kuchni. Sam wybierasz, w których chcesz wziąć udział.
 
Podczas dwóch dni Business Restaurant Academy nauczysz się, czym jest gastrofizyka i w jaki sposób możesz wykorzystać to zjawisko w swojej restauracji. Poznasz metody na usprawnienie komunikacji na linii kuchnia-sala, które przełożą się na tworzenie dobrze prosperującej restauracji. Dowiesz się, jak udział w eventach kulinarnych oddziałuje na promocję i renomę lokalu. Odkryjesz sposoby radzenia sobie z negatywnymi opiniami na temat Twojego lokalu.
 
W trakcie paneli dyskusyjnych swoją praktyczną wiedzą i sprawdzonymi przepisami na sukces podzielą się szefowie kuchni i menedżerowie restauracji, którzy z sukcesem prowadzą własne lokale. Nie zabraknie również inspirujących pokazów live cooking najlepszych szefów kuchni w Polsce, czyli coś, czego nie może przegapić żaden restaurator i szef kuchni.

Po więcej informacji zapraszamy na: http://www.restaurant-academy.pl/
Zapraszamy do udziału!

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS