< WRÓĆ DO Wydarzyło się

Konkurs Czas na rybkę -zakończony, poznajmy zwycięzców

Wydarzyło się2019-10-15

 

W dniach od 05- 06.X.2019 r. podczas 9.Wojewódzkiego Święta Karpia Opolskiego, na Zamku w Niemodlinie odbyły się konkursy kulinarne "Czas na rybę", w którym walczyli Juniorzy i Szefowie Kuchni!".
 

Pierwszego dnia walczyli juniorzy, wystartowało pięć dwuosobowych drużyn reprezentujących szkoły gastronomiczne z całej Polski, ich zadaniem było przygotowanie najlepszej potrawy z karpia opolskiego, z wykorzystaniem  maślanki naturalnej z OSM Olesno.

Decyzją jury:
1 miejsce zdobyła - drużyna nr 3 z Wodzisławia Śląskiego w składzie Anna Elsner, Sylwia Smyczek.
Potrawa: Konfitowany karp w maśle szałwiowym w sosie szafranowo-pieprzowym, z puree dyniowym, w towarzystwie pasztetu z karpia i soczewicy, chipsa serowego, grzybów leśnych i glazurowanej jarzębiny

2 miejsce - drużyna nr 2 z Gorzowa Wielkopolskiego, w składzie: Daniel Pelechaty, Izabela Uberman.
Potrawa: Karp/maślanka/cukinia/gruszka/por/pistacje
3 miejsce + nagroda jury VIP: drużyna nr 5 z Namyslowa w składzie: Weronika Biała, Wiktoria Duszyńska
Potrawa: Karp w papilotach po namysłowsku 

Nagrodę specjalną od Euro-Toques Polska zdobyła drużyna nr 1 z Namysłowa: Miłosz Mikołajczyk, Joanna Czubkowska
Potrawa: Karpiowa fantazja 
 
Wyróżnienie otrzymała drużyna nr 4 z Kędzierzyna-Koźle w składzie: Julia Lerch, Julia Myszka.
Potrawa: Karp w cieście maślankowym, na puree w dwóch barwach z chipsem i dipami 

Drugiego dnia konkursu wystartowali profesjonalni kucharze, a byli to: 

1. Zespół z MUSI SUSHI z Lublina, w składzie: Michał Gasz, Krzysztof Kaźmierczak
 
2. Zespół z Restauracji Radisson Blu z Krakowa, w składzie: Bartosz Lenda, Patryk Studziński
 
3. Zespół z Restauracji Bajka z Grodźca, w składzie: Marcin Klich, Kevin Cwielong
 
4. Zespół z Restauracji Podpromie Anna Pietrasz z Rzeszowa, w składzie: Seweryn Bałchan, Rafał Rzeszutek
 
5. Zespół z Restauracji Bania sp. z o.o. z Białki Tarzańskiej, w składzie: Adrian Rosół, Szymon Szlembarski

 

Największa ilość punktów zdobyli :
1 miejsce - Hotel Bania sp. z o.o.z Białki Tatrzańskiej, w składzie: Adrian Rosół, Szymon Szlembarski.
Potrawa: "Podhalański" karp karp/maślanka/makaron/marchewka/ogórek kiszony/grzyby shimeji



2 miejsce - Restauracja Bajka z Grodźca, w składzie: Marcin Klich, Kevin Cwielong
Potrawa: Karp/maślanka oleska/kukurydza/czerwona porzeczka/chrzan



3 miejsce: Hotel Radisson Blu z Krakowa, w składzie: Bartosz Lenda, Patryk Studziński.
Potrawa: Staw

Nagroda VIP: Restauracja Podpromie z Rzeszowa, w składzie: Seweryn Bałchan, Rafał Rzeszutek
Potrawa: Filet z karpia marynowany w maślance z bulionem rybnym w towarzystwie aromatycznych warzyw
 


Wyróżnienie miejsce: MUSI SUSHI z Lublina, w składzie: Michał Gasz, Krzysztof Kaźmierczak.
Potrawa: Roladka z karpia Sous-vide 57 st. z prażonym bekonem na maśle szałwiowym/ aromatyczna soczewica z gruszką i selerem naciowym/ kawior z karmelu pomidorowego/ lekka sałatka z rukwi wodnej z olejem lnianym i sokiem z kiszonej cytryny/ pianka z maślanki lekko podwędzanej 
 
W jury zasiedli :
 
DEGUSTACYJNE
Marcin Soból - Przewodniczący
Adam Chrząstowski
Wojciech Harapkiewicz
Krzysztof Szulborski
Krzysztof Gawlik
 
TECHNICZNE
Walentyna Jałocha
Krzysztof Malinowski
Tomasz Smoczyk
 

 
VIP
Agnieszka Glamowska (KPP)
Zdzisława Bartków (Urząd Gminy Niemodlin)
Anna Bodzioch (Urząd Marszałkowski) 
 
Konkurs został dofinansowany przez Samorząd Województwa Opolskiego. Nagrody za IV i V miejsce zostały sfinansowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Nagroda VIP ufundowana przez Stalgast.
 
Patronaty nad konkursem:
http://swietokarpia.pl/cnr/patronaty

Galeria na stronie http://swietokarpia.pl/cnr/galeria/galeria-szefowie-kuchni

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wydarzyło się
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS