< WRÓĆ DO Niebawem

Kolacja Sen nocy letniej. Cudowne konstelacje - na Placu Defilad - 24.06

Niebawem2019-03-11

Bilety już w sprzedaży !

 
Plac Defilad i Coca-Cola zapraszają na wspólną kolację „Sen nocy letniej. Cudowne konstelacje”, by celebrować wolność, dialog i spotkania przy stole ponad podziałami.
 
24 czerwca, w letnią noc, pod gwiazdami, z widokiem na Pałac Kultury i Nauki kilkaset osób spotka się przy wspólnym stole. Stół będzie zastawiony różnorodnie wielokulturowo. Gościom będą towarzyszyły opowieści o potrawach minionych 30 lat czasu transformacji, epoki, kiedy intensywnie poznawaliśmy to, co nowe. Zapraszamy do celebrowania wolności, dialogu, szacunku i bycia razem ponad podziałami. 
Niezależnie od przekonań i pochodzenia, wszędzie na świecie to właśnie kuchnia, jedzenie i wspólny stół na co dzień łączą ludzi.
 
Plac Defilad już po raz czwarty organizuje kolację w wyjątkowej warszawskiej scenerii. Szekspirowski „Sen nocy letniej” nawiązuje do magicznych przeobrażeń, gwałtownych emocji, niespodziewanych konstelacji. Taka też będzie kolacja 24 czerwca. Goście przypomną sobie, co jedliśmy w ciągu trzech ostatnich dekad, jak spotykaliśmy się z kuchniami z różnych stron świata, eksperymentowaliśmy z nowymi smakami, otwieraliśmy się na świat i jak to jedzenie nas zmieniało. 
 
 
Szekspirowski „Sen nocy letniej”, wspólny stół na Placu Defilad, potrawy, które przygotowywaliśmy w ostatnich 30 latach – międzykulturowy miks, który był znakiem wielkiej przemiany, do tego Coca-Cola, która była świadkiem tych zmian, a gości na naszych stołach od kilkudziesięciu lat. To wszystko razem tworzy cudowną konstelację. Coca-Cola jest marką, która stała się częścią popkultury. Dla Polaków w okresie przemian była symbolem wolności i wielkiego świata.
 
– Warto o polskiej wolności opowiadać z perspektywy zwykłych codziennych doświadczeń. Choćby kulinarnych. Wtedy przypominamy sobie prawdziwy smak tego, co nam wszystkim zdarzyło się w ciągu minionych trzech dekad – mówi Tomasz Plata, zastępca dyrektora Teatru Studio oraz kurator programu tegorocznej edycji Placu Defilad.
 
Jako marka Coca-Cola od zawsze podkreśla i szuka tego, co nas łączy, co wspólne. Kiedy zapraszamy kogoś do stołu, okazujemy mu szacunek i pokazujemy, że mimo wielu różnic kulturowych czy przekonań, potrafimy i chcemy po prostu być razem. Możemy się różnić i możemy się nie zgadzać, ale mimo to wszędzie na świecie – jedzenie, wspólny stół jest tym, co autentycznie nas łączy, a szukanie dialogu zawsze i wszędzie jest wartością nie do przecenienia. O tym mówi tegoroczna odsłona kampanii Coca-Cola „Razem smakuje lepiej” i tym marka Coca-Cola chce się dzielić, świętując wspólnie 30 lat wolności – mówi Ula Czerniawska, brand manager Coca-Cola. 
 
Bilety na kolację 24 czerwca na Placu Defilad „Sen nocy letniej.
Cudowne konstelacje
” będzie można kupić wyłącznie online na stronie www.teatrstudio.pl. Sprzedaż zostanie uruchomiona 11 czerwca 2019 o godz. 12. Koszt jednego biletu wynosi 125 zł.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS