< WRÓĆ DO Hotele i restauracje

Wielki pre-opening w Stacji Food Hall, czyli czas na tasting!

Hotele i restauracje2019-05-27
 
 
Najbardziej wyczekiwana gastro miejscówka na Pomorzu i jednocześnie największy food hall w Trójmieście już niebawem otworzy się we Wrzeszczu. To idealna okazja do świętowania, dlatego specjalnie dla wszystkich fanów streetowej kuchni i najlepszej muzyki przygotowaliśmy cykl imprez pre-openingowych na przełomie czerwca i lipca.
 
Podczas wydarzenia, specjalnie zaproszeni Goście Stacji, będą mieli okazję nie tylko spróbować przysmaków od topowych przedstawicieli światowego streetfoodu z Trójmiasta, ale także poczuć atmosferę świeżo wykończonej i gotowej do działania przestrzeni spotkań dla 600 osób.
 
Pre-opening to obowiązkowa pozycja w kalendarzu każdego foodie, a jednocześnie próba generalna przed wielkim otwarciem Stacji, dlatego każdy z zaproszonych przez nas Gości będzie mógł poczuć się jak przedstawiciel komisji przyznającej gwiazdki Michelin i w krótkiej ankiecie ocenić wrażenia kulinarne oraz obsługę.
 
Ilość miejsc na każdą z imprez cyklu będzie ograniczona, a o wejściu na listę Gości decydować będzie kolejność zgłoszeń.
Koniecznie śledźcie nasze profile na Facebooku i Instagramie - to właśnie tam opublikujemy dokładne daty oraz formularz zgłoszeniowy niezbędny do zapisu na imprezę.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
Stacja Food Hall to największa kulinarna miejscówka Trójmiasta, która już niebawem otworzy się w gdańskim Wrzeszczu. W tym miejscu nie tylko dobrze zjesz, ale także spędzisz swój wolny czas w niezobowiązującej atmosferze, na pełnym chillu, z dobrą muzyką w tle.
Znajdziesz tu prawie 30 restauracji i barów, w których serwowane będą autentyczne streetowe przysmaki z całego świata, m.in. azjatyckie noodle, amerykańskie sandwiche, autorskie makarony, gruzińskie specjalności, hiszpańskie tapasy, a nawet kaszubskie śledzie. Swoje koncepty kulinarne otwierają tu ludzie z pasją, kochający gotować i karmić ludzi.
 
W Stacji obowiązują tylko 3 zasady - wysiadasz, smakujesz, imprezujesz.
Stacja Food Hall. Tasty Freedom.
 
Gdańsk Wrzeszcz, ul. Kilińskiego 4
party@stacjafoodhall.pl
www.stacjafoodhall.pl / www.facebook.pl/stacjafoodhall
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Hotele i restauracje
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS