< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne

Turniej dla najlepszego ucznia w zawodzie Kucharz i Cukiernik - Września 30.01

Szkoły gastronomiczne2019-01-02

Kto w tym roku okaże się najlepszy !

 
Zespół Szkół Zawodowych Nr 2
im. Powstańców Wielkopolskich
we Wrześni
zaprasza
na
ETAP WOJEWÓDZKI
XXIV OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU
NA NAJLEPSZEGO UCZNIA
W ZAWODZIE CUKIERNIK I PIEKARZ
oraz
II OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU NA
NAJLEPSZEGO UCZNIA W ZAWODZIE
KUCHARZ
 
 
Turnieje odbędą się 30.01.2019 r.
 
 
PROGRAM TURNIEJU
miejsce turnieju:
ZSZ Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich
ul. Koszarowa 12, Września (aula, p. III)
 
8:00 Otwarcie turnieju
8:30 - 9:30 Część teoretyczna turnieju
10:00 – 15:00 Część praktyczna turnieju
Cukiernia – Kuczora cukiernicy
PSS „Społem” piekarze
ok. 16:00 Podsumowanie turnieju

Zadania Cukiernik:
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA 10:00 – 15:00
TEMAT: RZEMIOSŁO - NASZA PRZYSZŁOŚĆ
ZADANIA:
1. Tort 1 –piętrowy
2. Figurki marcepanowe 2 x 2 szt.
3. Ciastka bankietowe 2 x 5 szt.
4. Napis okolicznościowy z czekolady
5. Prezentacja
 
Zadania Piekarz:
 
CZĘŚĆ PRAKTYCZNA 10:00 – 15:00
TEMAT: RZEMIOSŁO – NASZA PRZYSZŁOŚĆ
ZADANIA:
 1. Eksponat artystyczny.
Eksponat artystyczny: ze specjalnie przygotowanego ciasta
należy uformować eksponat artystyczny – wystawienniczy kształt
np. dowolnej figury, herbu, godła, przedmiotu, rośliny, zwierzęcia.
 
Waga eksponatu od 1,3 do 1,5 kg.
 2. Chleb okolicznościowy ozdobiony elementami ciasta martwego:
 kęs ciasta chlebowego o masie 1000 g,
 ciasto martwe jasne 250 g,
 ciasto martwe ciemne 250 g,
 3. Bułki poznańskie - 6 szt. 50g
 4. Chałki - 6 szt. 250-400g (sploty od 5 wałków)
 5. Rogale – 6 szt. 100g
 6. Plecionki – 6 szt. 100g
 7. Drożdżówki - 6 szt. 60-70g
 8. Prezentacja
max. liczba punktów 70
 
Komisja dla województwa wielkopolskiego XXIV Ogólnopolskiego Turnieju na najlepszego Ucznia przewodniczący: st. wizytator Barbara Zatorska – przedstawiciel Kuratorium Oświaty w Poznaniu:
 
z-ca przewodniczącego: Dorota Kaczmarek – wicedyrektor ZSZ Nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich we Wrześni
 
Członkowie Komisji w Zawodzie Cukiernik:
1.  Mieczysław Chojnowski – mistrz cukiernictwa
2. Paweł Mieszała – mistrz cukiernictwa
3. Piotr Koperski – mistrz cukiernictwa
4. Przemysław Kuczora – mistrz cukiernictwa
5. Marcin Parysek – mistrz cukiernictwa
6. ……………………………. – nauczyciel przedmiotów zawodowych
7. ……………………………. – nauczyciel przedmiotów zawodowych
 
Członkowie Komisji w Zawodzie Piekarz:
1. Robert Błażejewski – technolog
2. Marcin Dzieńkowski – mistrz piekarstwa
3. Honorata Glanc – mistrz piekarstwa
4. Wiesław Kuropatwa – technolog
5. Krystyna Plucińska – wiceprezes PSS ”Społem”, technolog
6. ………………………………. – nauczyciel przedmiotów zawodowych
7. ………………………………. – nauczyciel przedmiotów zawodowy

Więcej na stronie www.zsz2.wrzesnia.pl

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Szkoły gastronomiczne
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.