< WRÓĆ DO Niebawem

6 Międzynarodowe Targi EKOstyl 2018 – Zdrowej żywności

Niebawem2018-08-14
Zdrowego stylu życia i Ekorodziny w Bielsku-Białej.
 
 
 
Targi  EKOstyl  2018  - największa na południu Polski, impreza branżowa o charakterze biznesowym.To miejsce prezentacji nowych produktów i usług związanych ze zdrowiem, a także nawiązywania kontaktów i poszukiwania partnerów na pograniczu czesko-polsko-słowackim.
 
Dzięki bogatej ofercie i  połączeniu w jednym wydarzeniu głównych tematów i najnowszych trendów – targi cieszą się dużym zainteresowaniem zarówno profesjonalistów z ekobranży,  jak i szerokiego grona świadomych konsumentów .
 
Organizatorzy Targów  EKOstyl dostrzegają wyzwania i potencjał, jaki niesie ze sobą ta branża. Kolejne edycje targów są  właśnie odpowiedzią na pojawiające się zapotrzebowanie. Stąd uzupełnianie targów o kolejne strefy tematyczne, rozbudowa programu merytorycznego, nawiązywanie współpracy z nowymi ekspertami i organizacjami .
 
Zaproszenie do odwiedzenia targów kierowane są do sieci handlowych, właścicieli ekosklepów, gabinetów SPA, odnowy biologicznej i wellness, uzdrowisk i hoteli, restauratorów. Dla menagerów tych podmiotów – targi to wymarzone  miejsce, gdzie można nawiązać interesujące kontakty biznesowe, poszerzyć swoją ofertę o najnowsze produkty, porównać ceny, zdobyć wiedzę o nowych trendach i produktach dla zdrowia i podniesienia jakości życia.
 
Targi będą się składać z trzech odbywających się jednocześnie modułów:
 
ekspozycji  żywności ekologicznej, naturalnej oraz regionalnej - do udziału  zapraszamy rolników, producentów, przetwórców, dystrybutorów i hurtowników żywności ekologicznej i tradycyjnej z Polski z zagranicy;
 
ekspozycji produktów i usług wspierających zdrowy styl życia w zgodzie z naturą, w tym naturalnych terapii, diagnostyki,  producentów naturalnych i ekologicznych kosmetyków, środków czystości, tekstyliów,  suplementów diety,a także propozycje aktywnego wypoczynku;
 
ekspozycji dedykowanej dla kobiet zainteresowanych ekologicznym stylem życia, a także zdrowymi naturalnymi produktami dla dziecka;  
 
 
Dla indywidualnych zwiedzających oferta targowa wzbogaci wyobrażenie o nieznanych dotąd propozycjach Ekobranży, na wielu stoiskach będzie można poznać nowe produkty i terapie, posmakować różnych wyrobów, a także je zakupić, wziąć udział w warsztatach tematycznych oraz wysłuchać prelekcji i wykładów na temat alergii, leczenia żywieniem, zdrowej żywności, ziół dla zdrowia, o smogu elektromagnetycznym, refleksologii, o naturalnych metodach dla zdrowia i urody.
 
Na niektóre wykłady i prelekcje będzie trzeba się zarejestrować wcześniej (ze względu na duże zainteresowanie) na stronie targów: www.targiekostyl.pl 
 
Atrakcją targów będzie również Strefa Kulinarna, gdzie będą przeprowadzane pokazy przyrządzania potraw różnych kuchni oraz potraw świątecznych - wraz z degustacją.
 
Wystawcy targów będą mogli się ubiegać o prestiżową nagrodę po nazwą Eko Kryształ na najbardziej Ekologiczny produkt prezentowany na targach w trzech kategoriach. 
 
Organizatorzy zachęcają też do skorzystania z możliwości, aby w perspektywie nadchodzących świąt, dokonać zakupu oryginalnych upominków świątecznych  i zdrowych produktów na świąteczny stół.
 
Targi odbędą się w dniach 16 - 18 listopada br. w Bielsku – Białej, w Hali Widowiskowo – Sportowej pod Dębowcem przy ul. Karbowej 26 codziennie w godz. od 10.00 do 18.00.
 
Bilet wstępu w cenie 5 zł, natomiast od  26 października br. na stronie www.targibielskie.pl będzie dostępny E-bilet uprawniający do bezpłatnego wstępu na targi.
 
Zapewniamy dla  zwiedzających bezpłatne i wygodne parkingi.
 
Organizatorem targów jest Biuro Promocji i Wystaw Astra. 
Więcej informacji na temat wydarzenia na stronie: www.targiekostyl.pl
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS