< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Robert Sowa w roli prowadzącego program "Doradca Smaku

Kalejdoskop2018-09-04
„Doradca Smaku” to program kulinarny, który już po raz dziewiąty pojawi się w ramówce telewizji TVN. Kolejny sezon kulinarnego show przyniesie wiele niespodzianek – widzowie będą mieli okazję nie tylko odkryć nowe smaki, ale też w roli prowadzącego „Doradcę Smaku” zobaczyć… nową twarz. 
 
Doskonale znany już widzom z innych programów telewizyjnych, Robert Sowa po raz pierwszy będzie gospodarzem programu „Doradcy Smaku”. Robert Sowa to kucharz, restaurator, ambasador marki Prymat i autorytet w dziedzinie sztuki kulinarnej. Kreator menu największych wydarzeń kulturalno-kulinarnych w Polsce, propagator kuchni polskiej w nowej odsłonie. Właściciel restauracji, a także autor książek kulinarnych: „Krok po kroku z Robertem Sową", „Życie kocha jeść” czy „W poszukiwaniu smaku doskonałego”.
 
Od 3 września, codziennie od poniedziałku do czwartku, Robert Sowa będzie prezentować nowe przepisy. Tematem odcinków będą jego ulubione potrawy i popisowe dania – dorsz w kruszonce, spaghetti z krewetkami czy crumble orzechowe – oczywiście z wykorzystaniem produktów marki Prymat i Smak.
Zapraszamy do oglądania „Doradcy Smaku" w TVN, codziennie od poniedziałku do czwartku o godz. 20.10.
 
Przepisy z programów oraz materiały video będą publikowane także w serwisie doradcasmaku.pl w zakładce PROGRAMY.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS