< WRÓĆ DO Niebawem

Restauracja Mistrzów w Starych Jabłonkach

Niebawem2018-05-23
 
W dniach 31 maja – 3 czerwca na plaży Hotelu Anders w Starych Jabłonkach odbędzie się Finał Klubowych Mistrzostw Europy w plażowej piłce ręcznej EBT Finals.
Przez wiele lat Stare Jabłonki były stolicą siatkówki plażowej ściągając do Hotelu Anders międzynarodowych fanów sportu i dobrej kuchni. 
W tym roku to plażowa piłka ręczna będzie królową sportu na Mazurach Zachodnich. 
 
W tym czasie czołówka polskich szefów kuchni pod batutą Dariusza Strucińskiego zadba o podniebienia walczących 24 zespołów, w tym 4 drużyn polskich.
W Restauracji Mistrzów – restauracji z Klasą, specjalnie stworzonej na tę okazję będą gotować tak znakomici szefowie jak: Karol Okrasa, Marek Widomski, Tomasz Dziura, Jarek Walczyk oraz Andrzej Bałdyga. 
Tych wspaniałych wirtuozów kuchni w przygotowywaniu odpowiednio zbilansowanych posiłków dla sportowców wesprze niezawodna młodzież ze szkoły Gastronomiczno-Spożywczej z Olsztyna.
 
Patrząc na nazwiska szefów, można spodziewać się prawdziwej uczty na podniebieniu a stwierdzenie zbilansowana dieta z pewnością nie będzie oznaczać nudnego posiłku. Szefowie z pewnością sięgną po wspaniałe regionalne produkty, z bogactwa których słyną Mazury. 
 
Restauracja Mistrzów wystartuje pod patronatem Klubu Szefów Kuchni.
 
Serdecznie zapraszamy do Starych Jabłonek, gdzie emocje sportowe spotykają się z dobrą kuchnią!
 
 
Biuro prasowe:
Smarten PR
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.