< WRÓĆ DO Nowości produktowe

Pióro Knives – ręczne wytwarzanie noży !

Nowości produktowe2018-04-19

Nóż to podstawowe narzędzie w każdej kuchni. Niezależnie od tego czy jesteś profesjonalnym kucharzem czy amatorem lubiącym gotować w domowej kuchni, zasługujesz na luksus posiadania dobrego noża. Noża, który jest idealnie wyważony i pozwala pewnie trzymać go w dłoni. Noża wykonanego ze stali, która jest wytrzymała, ale i łatwa do ostrzenia. Noża, którym praca będzie prawdziwą przyjemnością i zachętą do odkrywania nowych smaków i eksperymentowania w kuchni. Takie właśnie są produkowane przeze mnie noże.

Ręcznie wytwarzane, każdy pod indywidualne zamówienie, wykonane z jednego z trzech najlepszych gatunków stali: stali kwasowej N 690, stali węglowej K110 lub stali proszkowej M390 której producentami jest znana firma Bohler Polska. W połączeniu z kunsztem wykonania i najwyższą precyzją spasowania elementów, otrzymują Państwo nóż, z którym nie zechcą się w kuchni rozstać.
 
 

Zamawiając noże szefa kuchni marki Pióro, otrzymują Państwa gotowy produkt klasy premium. Przed przystąpieniem do realizacji zamówienia, klient dokonuje wyważenia noża, tak aby gotowy produkt był wykonany właśnie pod niego. Sprawia to, że waga każdego noża jest inna, czyniąc z niego personalizowany produkt. Aby dopełnić całości luksusowego wizerunku, noże Pióro posiadają również indywidualnie dobieraną przez klienta rękojeść. Jej obudowa zostaje wykonana z jednego z kilku gatunków drewna egzotycznego, który mi Państwo wskażą. Uzupełnieniem rękojeści jest żywica epoksydowa, płynnie łącząca się z drewnem i tworząca z nim jednolity , zwarty element. Efektem mojej pracy jest nóż idealny. Ostry, solidny, pewnie leżący w dłoni, swoim eleganckim wyglądem przykuwający uwagę każdego, kto będzie mieć z nim do czynienia.
 


 

Nazywam się Maciek Pióro noże to moja pasja… Z miłości do noży postanowiłem produkować je samodzielnie. Od podstaw szkoliłem swoje umiejętności, w czym pomogło mi ponad 15 letnie doświadczenie w zawodzie stolarza. Obecnie produkcja noży to moje główne zajęcie, które pozwala łączyć pracę z przyjemnością. Wykonane przeze mnie drewniane rączki i pochwy na noże „saya” wyróżniają się staranną produkcją i dbałością o najmniejsze detale. Otrzymując wyrazy uznania od zadowolonych klientów, otrzymuję najlepszą motywację do dalszej ciężkiej pracy i rozwijania oferty noży o nowe modele. Również Państwa zapraszam do sprawdzenia różnic pomiędzy nożem ze sklepu, a tym zrobionym przeze mnie. Zapewniam że jest to inwestycja, która daje mnóstwo satysfakcji i zadowolenia przy każdym gotowaniu.
 


Zapraszamy na stronę internetową www.pioro-knives.com

 

KOMENTARZE
2018-04-26Marta Budzynska
Wspaniale wyroby niespotykane wzory nienaganna jakość
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Nowości produktowe
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS