< WRÓĆ DO Wyposażenie kuchni

#lorientrip - czyste szkło, a zmywarka do naczyń

Wyposażenie kuchni2018-04-10

Problem mycia szkła w zwykłej zmywarce do naczyń nurtuje większość szefów kuchni i restauratorów. Problemem są powstające na szkle zacieki. Większość użytkowników próbuje rozwiązać go poprzez stosowanie specjalnej chemii do procesu płukania oraz przez podwyższenie temperatury, jednak efekty nie zawsze są zadowalające.
 
Efekt mycia szkła w zmywarce do naczyń możemy polepszyć poprzez zastosowanie filtra odwróconej osmozy zamiast uzdatniacza wody. W procesie tym uzyskujemy idealnie czystą wodę pozbawiona minerałów, a także jonów wapnia i magnezu, które są przyczynami powstawania kamienia, a tym samym osadzają się na szkle powodując zmętnienie jego powierzchni. Nie musimy stosować innych filtrów, czy uzdatniaczy ponieważ proces odwróconej osmozy jest jedynym w naturze procesem w skutek którego uzyskujemy idealnie czysta wodę składającą się jedynie z cząsteczek wody.
 
Dzięki zastosowaniu tak prostego zabiegu uzyskujemy urządzenie, w którym w dalszym ciągu z powodzeniem zmyjemy naczynia oraz jeśli zaistnieje taka potrzeba możemy tez zmywać szkło z zadowalającym efektem.
 
✍️ Krzysztof Noculak - koordynator serwisu Lorien Group
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Wyposażenie kuchni
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS