< WRÓĆ DO Niebawem

Targi FOOD-to-GO w Gdańsku 06-07.02

Niebawem2018-01-02

Zrealizujmy noworoczne postanowienia na Targach FOOD-to-GO w Gdańsku

Nie czekajmy z noworocznymi postanowieniami do 01 stycznia, tylko od razu przejdźmy do działania. 
 
POSTANOWIENIA:
1. Rozszerzyć działalność na Pomorze. 
2. Zdobyć więcej klientów. 
3. Poświęcić czas na spotkanie z branżą. 
 
Jak sprawić, aby postanowienia zamieniły się w efekty?
Zapraszamy do zaprezentowania swojej oferty na najważniejszych targach gastronomicznych na północy Polski – 8. Targach Wyposażenia i Produktów dla Gastronomii FOOD-to-GO (6-7 lutego 2018 rok, AMBEREXPO, Gdańsk)
Z roku na rok zainteresowanie Targami FOOD-to-GO rośnie. Świadczy o tym zarówno coraz większa liczba Wystawców, jak i osób z branży odwiedzających w tym czasie Centrum Wystawienniczo – Kongresowe AMBEREXPO. Wpływ na wysoką frekwencję z pewnością będzie miał program towarzyszący wydarzenia, a ten już dziś zapowiada się wyjątkowo ciekawie. 
 
Nowością najbliższych Targów będzie Strefa Multi Cafe, która stanie się inspiracją dla właścicieli nadmorskich kawiarni, dynamicznie rozwijających się w ostatnich latach. Jak się wyróżnić, czym przyciągnąć sezonowego klienta, jak zaaranżować swój lokal lub letni ogródek? Między innymi na te pytania udzielą odpowiedzi Wystawcy, prezentujący w Strefie Multi Cafe zastawy stołowe, porcelanę, sztućce, meble, oświetlenie, tekstylia i dekoracje, wyposażenie ogródków, zadaszenia, pergole czy akcesoria z zakresu architektury ogrodowej.
 
Na lutowych Targach nie zabraknie też cieszącej się ogromnym zainteresowaniem Strefy Deserowych Inspiracji. Swoje produkty promują na niej producenci i dystrybutorzy kawy, herbaty, czekolady oraz słodkich i słonych deserów, lodów, sorbetów, dodatków i dekoracji cukierniczych. To właśnie tutaj mistrzowie cukiernictwa i najlepsi pomorscy kucharze prezentują swoje umiejętności, a także nawiązują cenne kontakty biznesowe. 
 
Już dziś możemy zdradzić, iż jednym z gości będzie kobieta, która…. ceni sobie sposób podania, dekorowania dania. Pomysły zwykle przychodzą jej do głowy nocą, a inspiracją są zwykle jej częste zachcianki. Planuje wyruszyć do Tajlandii i Indii – czyli w miejsca, które kulinarnie już dawno podbiły jej serce. Nie wyobraża sobie śniadania bez musli z mnóstwem bakalii, popołudnia bez kawy i dnia bez porcji słodkości. Uczestniczka 5. edycji największego kulinarnego show na świecie – MasterChef Polska. Zdobyła też drugie miejsce w konkursie Kulinarny Blog Roku. Jednym z Gości Specjalnych 8. Targów Food-to-GO będzie Sylwia Ładyga. 
 
Do Targów FOOD-to-GO w Gdańsku zostało jeszcze trochę czasu, ale powierzchnia wystawiennicza zaczyna powoli topnieć. Warto zatem już dziś rozważyć swój udział w tym wydarzeniu i zarezerwować miejsce, aby wziąć udział w najważniejszym wydarzeniu targowym w kulinarnym kalendarzu Pomorza i spełnić noworoczne postanowienia.
Wszystkich, którzy zainteresowani są odwiedzeniem targów zachęcamy do rejestracji online, która pozwala na bezpłatny udział w wydarzeniu.
 
http://foodtogo.pl/pl/dla-zwiedzajacych/rejestracja-odwiedzajacych.html 
Szczegóły: www.foodtogo.pl 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.