< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Spotkania w górskim klimacie z wybitnym polskim himalaistą !

Kalejdoskop2017-08-29
 
Spotkania w górskim klimacie z wybitnym polskim himalaistą Piotrem Pustelnikiem i Anną Kamińską - autorką biografii Wandy Rutkiewicz !
 
 
Na finał wakacji zapraszamy do Zakopanego!
 
Podczas festiwalu Filmu Górskiego będzie można spotkać naszych autorów: Annę Kamińską – autorkę bestselerowej biografię Wandy Rutkiewicz i legendarnego himalaistę Piotra Pustelnika – który opowie o swojej autobiografii Ja, pustelnik.
 
Spotkania odbędą się w niedzielę 3 sierpnia.
 
Rozmowę z Piotrem Pustelnikiem zaplanowano na godz. 13.00 w Dużym Namiocie. Będzie to spotkanie zapowiadające autobiografię człowieka, który w wysokich górach osiągnął wszystko, trzeciego Polaka, który zdobył Koronę Himalajów i Karakorum. Książka Ja, pustelnik ukaże się 13 września (ale podczas spotkania będzie miala przedpremierę!). To historia życia i kariery Pustelnika – szczera opowieść o drodze na szczyty 14 ośmiotysięczników i o cenie, jaką przyszło za nie zapłacić. Współautorem książki jest dziennikarz Piotr Trybalski.
 
 
Spotkanie Anną Kamińską o bestsellerowej biografii Wandy Rutkiewicz Wanda. Opowieść o sile życia i śmierci  odbędzie się w Kinie Giewont o godz. 15.00. Po spotkaniu pokazany zostanie film Women of K2.
 
Gorąco zapraszamy do Zakopanego.
 
Pełny program Spotkań z Filmem Górskim
http://www.spotkania.zakopane.pl/
 
 
 
Ja, pustelnik. Autobiografia 
Piotr Pustelnik, Piotr Trybalski 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS