< WRÓĆ DO Niebawem

Primerba Cup w 2017 nie odbędzie się !!!

Niebawem2017-06-08

Unilever Food Solutions zapowiada zmianę formułę konkursu dla Profesjonalistów

Informujemy, że Primerba Cup 2017 nie odbędzie się. Unilever Food Solutions nie wycofuje się z wspierania konkursów, jednak zmienia formułę organizowanych przez siebie konkursów kulinarnych. O szczegółach będziemy informować wkrótce. Nadal wspieramy Kulinarny Puchar Polski i inicjatywy Międzynarodowych Targów Poznańskich w zakresie targów Polagra GASTRO. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i jurorom, biorącym udział w poprzednich edycjach. Do zobaczenia podczas realizacji kolejnych kulinarnych przedsięwzięć!
 
Za wieloletnie wsparcie dziękujemy także, naszym sponsorom, firmom VIVAMIX - Kitchen Aid, EVA –TEC, Grapil oraz patronom medialnym papaja.pl, Poradnik Restauratora i Food Service.
 
Konkurs „Primerba Cup” to konkurs dla profesjonalistów branży gastronomicznej, który od 2006r. zyskał sobie uznanie w środowisku gastronomicznym i wszedł do kanonu najważniejszych konkursów kulinarnych w naszym kraju. Nazwa konkursu nawiązuje do linii produktów dedykowanych profesjonalistom „Primerba Knorr Professional”.

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Niebawem
© Copyright papaja.pl 2001-2018. Wszystkie prawa zastrzeżone.