< WRÓĆ DO Kalejdoskop

134. kawiarnia COSTA COFFEE otwarta na Pięknej

Kalejdoskop2016-11-21
 
Najnowszy lokal COSTA COFFEE powstał w zabytkowej kamienicy przy
ul. Pięknej w Warszawie. To już 134. kawiarnia sieci i 22. uruchomiona w 2016 roku! 
 
Tętniące życiem Śródmieście, pełne ekskluzywnych butików, wyszukanych restauracji i lokali usługowych – w tak prestiżowym sąsiedztwie uruchomiona została nowa kawiarnia COSTA COFFEE. Mieści się przy ul. Pięknej 11b, w historycznej Kamienicy Hermana Knothe, wybudowanej na początku XX wieku. Dwupiętrowa kawiarnia o łącznej powierzchni ponad 130 m.kw. zapewnia 36 miejsc siedzących dla swoich gości. Zaprojektowana w najnowszym stylu Atlas Berry, wykorzystuje rozwiązania designerskie, wpisujące się w styl unikatowej kamienicy, podkreślając jej wyjątkowy charakter. 
 
COSTA COFFEE to największa sieć kawiarni w Polsce i w Europie. Aktualnie zarządza 134 lokalami w 19 miastach w całym kraju, z których połowa jest zlokalizowana w stolicy. Od początku roku COSTA COFFEE otworzyła 
22 kawiarnie, m.in. w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu i Gdańsku. Marka zadebiutowała także w woj. podlaskim, uruchamiając swój pierwszy lokal w Białymstoku. Niezależnie od lokalizacji, COSTA COFFEE oferuje szeroki wybór kaw parzonych na bazie klasycznej mieszanki Mocha Italia. W menu znajdują się legendy smaku, takie jak Espresso, Latte czy Cappuccino oraz słynące z Latte Art – Corto i Flat White. 
 
Ponadto, we wszystkich kawiarniach COSTA COFFEE jest już dostępne nowe, zimowe menu. Do oferty wrócił ubiegłoroczny bestseller – kawa Piernikowa Light na odtłuszczonym mleku, z dodatkiem bezcukrowego syropu. Dla fanów nowości COSTA COFFEE przygotowała aromatyczne propozycje – Toffee Nut o smaku orzechowym z toffee i Crème Brûlée Cappuccino. Dopełnieniem są zestawy śniadaniowe i słodkie wypieki.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS