< WRÓĆ DO Kalejdoskop

"smak na fit"- konkurs i wyjazd do Berlina

Kalejdoskop2016-09-08

Na przepisy czekamy do 09.10

 
 
 
Miłośnicy gotowania i zdrowego żywienia mogą się wykazać i wygrać 5-dniową wycieczkę do Berlina. "smak na fit" to konkurs kulinarny, w którym sieć hoteli Vienna House zaprasza do dzielenia się swoimi przepisami na dania fit. Zgodnie z filozofią grupy, że lokalne i zdrowe potrawy to podstawa. 
 
      
Zasady II edycji konkursu "smak na fit" są naprawdę proste. Swój najlepszy, autorski przepis na danie fit należy zamieścić na stronie www.smaknafit.pl lub jako komentarz pod postem konkursowym na profilu Facebook dowolnego hotelu Vienna House w Polsce (andel’s by Vienna House Lodz, andel’s by Vienna House Cracow, angelo by Vienna House Katowice, Vienna House Easy Chopin Cracow, Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje). Przepis trzeba uzupełnić zdjęciem gotowego dania, krótkim wyjaśnieniem, dlaczego ta potrawa jest fit i wysłać do 9 października. 
 
Wyboru najlepszych zdrowych propozycji kulinarnych dokonają szefowie kuchni polskich hoteli Vienna House oraz andel’s by Vienna House Berlin.Zwycięski przepis musi być nie tylko zdrowy, ale i smaczny. Będziemy brali pod uwagę oryginalność przepisu oraz dobór składników. Z pewnością ważne będzie też zdjęcie – w końcu jemy oczami!” – podkreśla Małgorzata Strzelecka, szef kuchni Vienna House Easy Chopin Cracow, która słynie z lokalnych i zdrowych dań. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni 17 października. 
 
Nagrody są niezwykle atrakcyjne. Zwycięzca będzie jednym z pierwszych gości nowego hotelu Vienna House Easy Berlin, który zostanie otwarty 30 września. Spędzi tam wraz z osobą towarzyszącą 5 dni i otrzyma voucher na wykwitną kolację w skykitchen Berlin z widokiem na miasto. Co więcej nagroda obejmuje przekąskę w @the Deli Bistro, darmową komunikację komunikację miejską i wstęp do berlińskich muzeów oraz wyjątkową wycieczkę kulinarną po stolicy Niemiec. 
 
Drugą nagrodą są vouchery na weekendowe pobyty dla 2 os. w hotelach Vienna House w Polsce, a wyróżnieniami – kolacje w restauracjach Vienna House w Polsce. Z kolei w każdy poniedziałek wybierany jest przepis tygodnia, który nagrodzony jest niespodzianką od Vienna House. Tak więc lepiej nie czekać do ostatniej chwili i przesłać zgłoszenie wcześniej. 
Partnerami konkursu są: visitBerlin, kobieta.pl i rodzice.pl. Więcej na: www.smaknafit.pl 
 
Informacja prasowa do pobrania TUTAJ 
Zdjęcia: kliknij na zdjęcia powyżej, aby pobrać. ©Vienna House 
 
O Vienna House  
W Vienna House najważniejsza jest radość podróżowania, zdobywanie nowych doświadczeń i odkrywanie. Motto sieci to „nie ma nic bardziej wyrafinowanego w życiu niż proste przyjemności”. Vienna House reprezentuje cztery marki hoteli – każda ma swój indywidualny charakter, ale łączą je te same wartości I jeden cel: inspirowanie gości. Największa austriacka grupa hotelowa – od 2016 roku pod wspólną marką „Vienna House” – posiada i zarządza indywidualnymi hotelami miejskimi oraz resortami, designerskimi obiektami „andel's by Vienna House“, tętniącymi życiem hotelami koncepcyjnymi „angelo by Vienna House“, jak również stawiającymi na naturalność „Vienna House Easy“. Firma zatrudnia obecnie 2200 pracowników w dziesięciu krajach: od Francji po Rosję, od Polski po Austrię. Hotele znajdują się m.in. w Berlinie, Bratysławie, Bukareszcie, Coburgu, Karlsbadzie, Krakowie, Łodzi, Monachium, Neckarsulm, Trewirze, Paryżu i Pradze. Vienna House jest znakiem towarowym firmy Vienna International Hotelmanagement AG. www.viennahouse.com  
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS