< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Carlos Madeira dołączył do Jury finału Kulinarnego Pucharu Polski 2016

Kalejdoskop2016-08-05
 
 
Zgodnie z regułami konkursu, został wytypowany przez Sponsora Generalnego – firmę Unilever Food Solutions. Jego nominacja tym samym zamyka ostatecznie skład sędziowski tegorocznej edycji Kulinarnego Pucharu Polski.
 
Carlos Madeira ukończył kurs kulinarny i cukiernictwa w Szkole Hotelarskiej w Lizbonie, w której w późniejszych latach również wykładał. Pracował w takich restauracjach jak Righy-Palais Royal Paris i Michel.
 
Współpracował również z firmami Rational i Bosch, a od 2002 roku związany jest z Unilever Jerónimo Martins, gdzie pełni funkcję Executive Chef’a. Odpowiadał również za przygotowanie Kadry Narodowej Juniorów Portugalii do Olimpiady Kulinarnej IKA. Jego podopieczni w 1992 i 1996  roku zdobyli srebrny medal. Jest autorem licznych materiałów publikowanych w magazynach kulinarnych. Od 1992 członek zarządu portugalskiego Stowarzyszenia Kucharzy, w którym od 2003 roku pełni funkcję wiceprezesa. Certyfikowany sędzia WACS.
 
Podczas finału Kulinarnego Pucharu Polski Carlos Madeira będzie oceniał dania główne przygotowane przez uczestników konkursu. Wraz z nim w loży sędziowskiej zasiądą Vogel Waynand, Georg Wallig, Silvia Castano, Gabriela Berechet, Per Mundrup oraz Jean Bos pełniący w tym roku rolę Przewodniczącego Jury.
 
Więcej informacji o konkursie: www.kpp.mtp.pl
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS