< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku w Poznaniu 12-15.08

Kalejdoskop2016-07-27
Zapraszamy na dziesiątą, jubileuszową edycję Ogólnopolskiego Festiwalu Dobrego Smaku, która odbędzie się w Poznaniu w dniach 12-15 sierpnia 2016!
 
Głównym miejscem wydarzeń imprezy jest, jak co roku, poznański Stary Rynek. To tutaj odbywa się – stanowiący jeden z najważniejszych elementów festiwalu, wielki Jarmark Dobrego Smaku. Wśród tegorocznych wystawców są nie tylko producenci regionalnych specjałów, serów, wędlin, pieczywa, miodów, ryb, czy nalewek ze wszystkich niemal regionów Polski, ale też importerzy włoskich trufli, austriackich win, wyrobów z węgierskiej mangalicy, tureckich i greckich chałw czy wysokiej jakości włoskiej oliwy.
 
Jak co roku zaproponujemy solidną dawkę dobrej muzyki. Wśród zespołów, które wystąpią na tegorocznej edycji OFDS, są m.in. grający nowoorleański jazz Dixie Company, eklektyczny zespół uliczny Illegal Boys i męski zespół wokalny Affabre Concinui w wakacyjnym repertuarze.
 
 
Podczas festiwalu odbędzie się też szereg konkursów:
 
Polska Nalewka Roku – jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów nalewek domowych w Polsce, w którym co roku startują twórcy domowych nalewek z całego kraju. Celem konkursu jest pielęgnowanie i promowanie polskiej tradycji nalewkarskiej i wyłanianie prawdziwych mistrzów tej dziedziny.  
 
Nasze Kulinarne Dziedzictwo – Smaki Regionów, w ramach którego Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego wyłania najlepsze produkty tradycyjne z Wielkopolski i lokale serwujące regionalne specjały w najsmaczniejszym wydaniu.
 
Smak Powiatu Poznańskiego  - konkurs mający na celu promocję gmin okalających Poznań jako doskonałego spichlerza stolicy Wielkopolski. Wspólnie z Powiatem Poznańskim szukamy i nagradzamy najlepsze produkty spożywcze wytwarzane na terenie powiatu.
 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS