< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Głosuj na siłownię terenową od Nestlé w Twojej okolicy

Kalejdoskop2016-04-12
 
Wyłącznie od aktywności internautów zależy, gdzie pojawi się 16 siłowni trenowych ufundowanych w ramach jubileuszowego programu „Nestlé porusza Polskę”. W całym kraju można głosować na 710 lokalizacji zgłoszonych przez gminy do konkursu. Głosowanie trwa do 6 lipca. Każdego dnia można oddać 1 głos. Pełna lista lokalizacji znajduje się na www.NestlePorusza.pl.
 
Jak głosować?
Na www.NestlePorusza.pl w sekcji „Głosowanie” należy wpisać województwo, miasto, kod pocztowy i sprawdzić, czy w ta lokalizacja bierze udział w konkursie. Po wysłaniu głosu, otrzymamy e-mail z linkiem weryfikującym. Dziennie można oddać 1 głos. Głosowanie trwa do 6 lipca 2016 roku.
 
Dlaczego warto?
Siłownia na świeżym powietrzu to miejsce, gdzie można aktywnie spędzić czas po lekcjach lub podczas spaceru. Ćwiczyć można za darmo w dowolnej porze dnia. W siłowniach od Nestlé znajdzie się 9 urządzeń, takich jak:
surfer i twister – wzmacnia koordynację ruchową, aktywuje mięśnie bioder oraz stawów biodrowych, 
orbitrek i biegacz – pobudza ruchy bioder, barków, ramion oraz nóg, 
wioślarz – wzmacnia mięśnie nóg, ramion i górnej partii pleców
poręcze i podciąg nóg – wzmacnia mięśni ramion oraz mięśni brzucha
rower i jeździec – wzmacnia wydolności serca i płuc, poprawia koordynację ruchową oraz wzmacnia mięśnie nóg, ramion oraz górnej partii pleców.
Na każdym urządzeniu umieszczona będzie instrukcja, opisująca prawidłowy i bezpieczny sposób wykonywania ćwiczeń na danym sprzęcie. 
 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS