< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Miguel Moon w Benihanie! Wieczory z muzyką na żywo w restauracji Benihana.

Kalejdoskop2016-02-11
Japońska restauracja Benihana zaprasza na kolejny cykl wieczorów z muzyką na żywo. Już wnajbliższą sobotę tj. 12 marca o godzinie 20:00 na scenie pojawi się znany m.in. z programu Mam Talent gitarzysta flamenco Miguel Moon.
29-latek inspiruje się twórczością Paco de Lucia, Vicente Amigo, Pata Metheny’ego, Bobbiego McFerrina, Loreeny McKennitt. Grę na gitarze rozpoczął w wieku 8 lat i jest całkowitym samoukiem.
Miguel nie używa nut, a muzykę gra ze słuchu. Będzie to niepowtarzalny wieczór z pełną energii muzyką, która umili atmosferę podczas sobotniej kolacji w japońskiej restauracji.
Tydzień później 19 marca na scenie restauracji zagości po raz kolejny Magda Czekolada, która wraz z gitarzystą przygotowała specjalny, jazzowy repertuar.
Zapraszamy do posłuchania wyjątkowej muzyki na żywo - w najbliższą sobotę 12-go marca o godzinie 20:00, a także tydzień później 19-go marca również o 20:00 do japońskiej restauracji Benihana, mieszczącej się w Cosmopolitan Tower przy ulicy Twardej 4 w Warszawie.
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS