< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Wspieramy Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce

Kalejdoskop2016-02-15
 
Zwracam się do Państwa z uprzejmą prośbą o wsparcie Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w realizacji przedsięwzięcia jakim jest Kolacja Charytatywna, którą organizujemy w Hotelu Marriott 28 lutego (niedziela) o godzinie 18.00 w restauracji Lilla Weneda.
 
Celem Kolacji jest zebranie funduszy na rzecz opuszczonych i osieroconych dzieci mieszkających w SOS Wioskach Dziecięcych.
 
Specjalnie dla gości ugotują znani kucharze z całej Polski, m.in. Anna Starmach, Grzegorz Łapanowski, Tomasz Purol, Michał Kuter, Paweł Oszczyk, Paweł Mieszała, Tomasz Deker oraz pomysłodawca i ambasador akcji - Tomasz Jakubiak. Podczas tego wyjątkowego wieczoru zapewnimy 5 dań degustacyjnych, występy muzyczne – zaśpiewa Natalia Kukulska a także wystąpi teatrzyk "Czerwony kapturek" w wykonaniu dzieci z SOS Wiosek Dziecięcych. Zwieńczeniem kolacji będzie aukcja, podczas której do zdobycia będą cenne przedmioty.
 
Wszystkie zaangażowane w organizację firmy i osoby działają pro bono na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych. Bilety dostępne są na stronie ebilet.pl w cenie 200 zł. Jeden bilet upoważnia do udziału w Kolacji Charytatywnej jedną osobę.
 
Chcielibyśmy zachęcić Państwa do udziału w kolacji poprzez wsparcie medialne – promocję wydarzenia. Będzie nam również miło, jeśli zakupią Państwo bilety na wspomnianą kolację.
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS