< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Kalendarz z sylwetkami szefów kuchni !

Kalejdoskop2015-12-16
Na rynek HoReCa trafiła pierwsza edycja Kalendarza Smarten z Szefami kuchni i cukierni. W projekcie wzięło udział ponad 20 polskich osobowości kulinarnych.
 
 Pomysłodawcom tego przedsięwzięcia chodziło o pokazanie Szefów kuchni i cukierników w nieco innych sytuacjach, niby poza kuchnią ale jednak w konwencji kulinarnej. Kolejne karty kalendarza odsłaniają różne oblicza szefów, którzy pokazali podczas dwóch dni sesji zdjęciowej, że mają poczucie humoru i dystans do siebie. Nie tylko świetnie pozowali ale doskonale bawili się podczas pojedynczych ujęć. 
 
W kalendarzu Smarten połączono młodość z długoletnim doświadczeniem i niekwestionowanymi autorytetami polskiej gastronomii. 
 
Kalendarz nie jest produktem komercyjnym, trafi do szkół gastronomicznych, szefów kuchni, restauracji, hoteli i naszych Partnerów w całej Polsce. Część nakładu zostanie przeznaczona do licytacji, a zebrane pieniądze wykorzystane zostaną w różnych akcjach  charytatywnych, jak SOS Wioski Dziecięce czy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
 
Pomysł na kalendarz z Szefami w roli głównej nie jest przypadkowy.  Od kilkunastu lat Agencja Smarten związana jest ze środowiskiem szeroko pojętej gastronomii. Na co dzień współpracuje z restauracjami, hotelami oraz dba o wizerunek niejednego szefa kuchni. Z pasji i wieloletniego doświadczenia powstała firma Smarten specjalizującą się w usługach dla branży HoReCa i FMCG w zakresie consultingu i public relations. 
 

 
Kalendarz Smarten jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju ze względu na osoby, które wzięły udział w projekcie. Szefowie kuchni i cukierni to wspaniali ludzie, którzy codziennie podejmują wyzwania, łączą siły, pomysły i entuzjazm, promując polską kuchnię i troszcząc się o edukację młodego pokolenia kucharzy. 

Partnerami kalendarza są: Pepsi, Bosch, Badoit, Lazur, Sokołów, Unifreeze, Zeelandia, Gastro Magic Service, Bristot i Globcost.

 
Uwaga !!!
Dla trzech osób, które wymienią poprawnie imiona i nazwiska, przynajmniej pięciu szefów kuchni, którzy znaleźli się w kalendarzu, prześlemy egzemplarz ! Odpowiedzi prosimy przesłać na konkurs@papaja.pl
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS