< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Najfajniejsze Mikołajki w Łodzi” - Przyjaciele Świata grają po raz trzeci

Kalejdoskop2015-11-25
5 grudnia (sobota) 2015 r. o godzinie 19:30 w Pałacu Poznańskich, Stowarzyszenie „Przyjaciele Świata”, wspólnie z zaproszonymi gwiazdami, już po raz trzeci, zorganizuje „Najfajniejsze Mikołajki w Łodzi”. Wydarzenie będzie zwieńczeniem tegorocznej działalności charytatywnej Stowarzyszenia, a dochód z koncertu zostanie przeznaczony na wsparcie Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
 
„Najfajniejsze Mikołajki w Łodzi” są jednym z wielu przedsięwzięć podejmowanych przez „Przyjaciół Świata”. Mikołajkowy koncert kolejny raz połączy ludzi i otworzy ich serca na drugiego człowieka. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, kto pragnie dołożyć cegiełkę do zakupu sprzętu medycznego niezbędnego w leczeniu małych pacjentów Zakładu Genetyki oraz Kliniki Pediatrii, Immunologii i Nefrologii ICZMP. Koszt udziału w koncercie wynosi 150 zł. 
 
Tegoroczne Mikołajki organizowane przez „Przyjaciół Świata” uświetnią znane postaci sceny muzycznej. Dla sympatyków muzyki poważnej wyjątkową atrakcją będzie występ jednego z czołowych solistów Teatru Wielkiego w Łodzi, barytona - Andrzeja Kostrzewskiego, który w swoim dorobku artystycznym ma wiele znakomitych ról, wysoko ocenianych przez krytykę muzyczną i teatralną, a także docenionych przez publiczność. Akompaniować mu będzie na fortepianie Taras Hlushko ukraiński pianista i korepetytor solistów operowych. W Sali Lustrzanej Pałacu Poznańskich wystąpi ponadto Katarzyna Kołodziejczyk – wszechstronnie utalentowana uczestniczka programu „The Voice of Poland”. Goście będą również mieli okazję posłuchać uczestnika I edycji „The Voice of Poland” i finalisty V edycji programu „Mam Talent” Bartka Grzanka. Ten charyzmatyczny wokalista i gitarzysta zagra wraz z zespołem najlepsze polskie i zagraniczne covery. W przerwie między występami dla gości mikołajkowej imprezy zaplanowano  poczęstunek. Po występach wokalnych, rozpocznie się zabawa taneczna, którą rozpocznie Bartek Grzanek, a będzie kontynuował DJ. Impreza została przewidziana do godziny 1:00.
 
 
Tradycyjnie, w trakcie koncertu, będzie można zakupić przedmioty użytkowe tj. kubeczki i talerzyki ozdobione i podpisane przez znane osoby ze świata sportu, kultury i nauki, które w ten sposób chcą włączyć się w szczytne działania Stowarzyszenia. Wybór będzie duży, ponieważ przedmioty ozdobili i podpisali między innymi: Sting, Kenzo Takada, Patrizia GUCCI, Mario Vargas Llosa, Claudia Cardinale, Bonnie Tyler, Agnieszka Holland & Kasia Adamik, Basia Trzetrzelewska, Mieczysław Szcześniak, Michał Urbaniak, Leszek Możdżer, Andrzej Pągowski, Agnieszka Radwańska, Jerzy Janowicz, Paprocki&Brzozowski czy Ewa Minge. Do bogatej kolekcji dołączył również kubek z autografem Jerzego Stuhra, którego premiera odbyła się podczas Kolacji Charytatywnej „Przyjaciele Gotują” w październiku tego roku. 
 
– „Ten przedświąteczny czas zainspirował nas do organizacji kolejnej edycji Najfajniejszych Mikołajek w Łodzi. Impreza odbędzie się już po raz trzeci, co utwierdza nas w przekonaniu, że łodzianie mają w sobie nieustającą chęć niesienia pomocy innym. Cieszy nas również to, że w naszą inicjatywę tak chętnie włączają się znane osobistości. Wspaniała muzyka, zabawa, smaczne jedzenie, to wszystko z pewnością uatrakcyjni nadchodzący wieczór. Najważniejszy jest jednak fakt, że wszystkich nas łączy wspólny cel a  zgromadzone w trakcie koncertu środki finansowe pomogą szybciej diagnozować i leczyć najmłodszych pacjentów z całej Polski ” - mówi Agnieszka Zarembska, prezes Stowarzyszenia „Przyjaciele Świata”.
 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS