< WRÓĆ DO Kalejdoskop

#OdCiebieDlaCiebie ‒ zimowa oferta COSTA COFFEE ze szczyptą egoizmu!

Kalejdoskop2015-11-15

COSTA COFFEE rozpieszcza miłośników kawy swoim nowym zimowym menu

 W myśl hasła #OdCiebieDlaCiebie zaprasza swoich gości do sprawiania sobie drobnych przyjemności podczas przedświątecznej gonitwy. 
W nastrój świątecznego relaksu wprowadzą m.in. kawa Szarlotkowa z delikatną nutą cynamonu, wyjątkowa kawa Miodowo-Pralinowa czy słodycz wykwintnego Tortu Makowego. 
 
Dość przewrotnie, w tym z założenia najmniej egoistycznym okresie w całym roku, kiedy chcemy uszczęśliwiać najbliższych, my zaproponowaliśmy naszym gościom szczyptę pozytywnego egoizmu. Wierzymy, że warto w naszej codzienności rozpieszczać się małymi przyjemnościami. Nie będzie to trudne, gdyż nasze zimowe menu jest bogate w słodkie prezenty, którym trudno się oprzeć. Powróciła esencja Świąt, czyli Piernikowa Light z aromatem delikatnych pierników, a nowością jest m.in. kawa Miodowo-Pralinową z miodem, bitą śmietaną, o wyjątkowym smaku pralinek – tłumaczy Jolanta Borowska, Dyrektor Marketingu, COSTA COFFEE POLSKA.
 
Sprezentuj sobie coś dobrego!
Tej zimy COSTA COFFEE hasłem #OdCiebieDlaCiebie zaprasza 
na czarującą słodyczą odrobinę… pozytywnego egoizmu ‒ chwilę wytchnienia w przedświątecznym szaleństwie. Marka kusi 
m.in. rozgrzewającymi kawami w trzech zimowych smakach.
Tradycyjny zapach i smak Świąt odnaleźć można w kawie Piernikowa Light. Ta niskokaloryczna propozycja z aromatem delikatnych ciasteczek 
i znakomitej mieszanki Mocha Italia, to kultowa świąteczna kompozycja, która wraca do COSTA COFFEE po rocznej przerwie. Nowością jest Miodowo-Pralinowa kawa z miodem, udekorowana bitą śmietaną 
i wyjątkową posypką. Kolejna nowość, kawa Szarlotkowa, to połączenie szarlotkowego syropu i wyczuwalnej nuty cynamonu. W zimowym menu znajdziemy także jesienny bestseller – French Caramel. 
Moc słodkich prezentów dla każdego
Obowiązkową pozycją w zimowym menu COSTA COFFEE jest nowość ‒ Tort Makowy z delikatnym mascarpone 
i pomarańczami, otulony czekoladową polewą. Taki deser to nietuzinkowe wydanie tradycyjnych świątecznych wypieków. Miłośników kruchych ciasteczek zapewne ucieszy wiadomość, że nie rozstajemy się z jesiennym hitem marki, sernikiem OREO® wypełnionym kultowymi ciasteczkami, czekoladkami i puszystymi piankami. W ofercie pojawi się również ubiegłoroczny bestseller ‒ Pleśniak.
 
COSTA COFFEE w swoich zimowych propozycjach znalazła także miejsca dla wyjątkowych przekąsek i zestawów lunchowych. Stałą ofertę m.in. sałatek, kanapek, sycących tortilli czy naleśników wzbogacą również dwa nowe smaki pożywnych owsianek. To idealna opcja na zdrowy początek dnia. 
#OdCiebieDlaCiebie – odrobina pozytywnego egoizmu z zimowym menu COSTA COFFEE.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS