< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Kolejny butik Nespresso w Polsce otwarty

Kalejdoskop2015-11-05
 
Mało który amator „małej czarnej” nie kojarzy filiżanki kawy, podnoszonej 
do ust przez George’a Clooneya – czyli marki Nespresso. Firma od niedawna intensywnie rozwija się na polskim rynku, otwierając kolejne butiki. Tylko w 2015 roku otwarte zostały lokale w Krakowie i Wrocławiu. Z początkiem października dołączył do nich kolejny – w Katowicach. 
 
Nespresso to producent najwyższej jakości kawy porcjowanej, ręcznie zbieranej i selekcjonowanej oraz prekursor rozwiązań kapsułkowych i lider w swoim segmencie. Oprócz sklepu online oraz obecności u partnerów handlowych, firma posiada własne lokale, usytuowane w największych miastach – na świecie jest ich już ponad 400. Otwarte właśnie Katowice są trzeci butikiem w Polsce poza Warszawą. Lokal usytuowany jest w centrum handlowym Silesia City Center przy ul. Chorzowskiej. 
 
 
- Otwarcie butiku w Katowicach jest realizacją zapowiedzi poczynionej pod koniec zeszłego roku, a dotyczącej rozwoju sieci butików – mówi Michał Proszewski, Country Business Manager firmy Nespresso w Polsce – Tym razem odpowiedzieliśmy na potrzeby naszych konsumentów na Śląsku.  
 
 
 
Nowy lokal ma powierzchnię sprzedażową 134 m2 i otwarty jest w godzinach działania centrum handlowego: od 10.00 do 21.00, zaś w piątki do 22.00.
Na klientów czeka nie tylko profesjonalny zespół doradzający w ofercie mieszanek oraz ekspresów, ale i regularnie organizowane weekendowe spotkania dla miłośników kawy oraz atrakcyjne promocje.
 
Podobnie jak w innych butikach w katowickim lokalu znajdziemy strefę degustacji (która w nowym koncepcie przeniesiona została w pobliże wejścia), galerię ekspresów, kolekcję akcesoriów, punkt oddania kapsułek do recyklingu oraz robiącą ogromne wrażenie ścianę z dziesiątkami opakowań z kapsułkami, znajdującą się za kasami.
 
 
Nespresso posiada lokale w 62 krajach świata. W Polsce marka ma już swoje placówki w Warszawie, Krakowie i we Wrocławiu. Łącznie z Katowicami jest ich już pięć.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS