< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Nowa propozycja lunchu dla pasażerów przebudowywanego lotniska w Balicach.

Kalejdoskop2015-07-07
Quick Lunch w Hilton Garden Inn Kraków Airport w zaskakująco niskiej cenie !
Pierwszy w Krakowie hotel lotniskowy Hilton Garden Inn Kraków Airport wprowadził do swojej oferty gastronomicznej propozycję szybkich lunchów w atrakcyjnej cenie. To unikalna propozycja Szefa Kuchni opracowana i przystosowana specjalnie do potrzeb podróżujących, korzystających z usług lotniska.
 

 
W związku z trwającą rozbudową i modernizacją Kraków Airport oczekujący na samolot pasażerowie spotykają się z pewnymi tymczasowymi nieudogodnieniami, m.in. brakiem działającej restauracji lotniskowej. Naprzeciw temu problemowi wyszedł zlokalizowany kilka metrów od Terminala 1 hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport i zaproponował podróżnym Quick Lunch w wyjątkowo atrakcyjnej cenie.
- Nasza propozycja to idealne rozwiązanie dla wszystkich korzystających z usług lotniska w Krakowie-Balicach. Codziennie serwujemy inne menu lunchowe, przygotowywane na bieżąco ze świeżych, sezonowych składników – mówi Miłosz Kowalski, Szef Kuchni Hilton Garden Inn Kraków Airport – Wiemy, że naszych gości goni czas, dlatego gwarantujemy podanie całego serwisu w mniej niż 30 minut.
 
 
Zestawy lunchowe dostępne są codziennie od 12.00 – 16.00 w restauracji hotelowej, w cenie 22 PLN. Pełny zestaw zawiera, zupę, danie główne i wodę lodową. Promocyjna cena obowiązuje do 30.09.2015.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS