< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Festiwal Zakupów w Stambule! 06-28.06

Kalejdoskop2015-04-25

W czerwcu warto się wybrać na zakupy do Turcji !

 
 
Stambuł, będący jednym z najwspanialszych miast świata, jest gospodarzem piątej edycji Istanbul Shopping Fest, czyli Festiwalu Zakupów. To emocjonujące wydarzenie będzie miało miejsce między 06 a 28 czerwca 2015 r.
Festiwal Zakupów w Stambule to niezwykły czas zakupowego szaleństwa oraz wszechobecnej rozrywki. Co roku gromadzi on miliony turystów! To tętniące życiem miasto ma do zaoferowania bogatą historię, kulturę oraz smakowitą kuchnię – właśnie to połączenie nadaje temu wydarzeniu niezwykłą moc i przyciąga odwiedzających. Festiwal Zakupów łączy przyjemność płynącą z robienia zakupów z rozrywką oraz odpoczynkiem.
 
Odkryj Stambuł w czerwcu  
W czerwcu Stambuł będzie gościł miłośników zakupów z całego świata. To właśnie w tym mieście znajdziecie Wschód i Zachód, nowoczesność i historię, stojące obok siebie meczety, kościoły i synagogi, zabytkowy Kryty Bazar i nowoczesne centra handlowe. Skosztujecie tam potraw z całego świata, stworzonych przez najlepszych kucharzy, ale poznacie także tradycyjną kuchnię turecką. W Stambule urzekną was również pałace Topkapı i Dolmabahçe, niegdyś zamieszkiwane przez sułtanów, Wieża Leandra będąca tematem wielu baśni, nie mająca sobie równych Hagia Sophia oraz Wyspy Książęce. Zatęsknicie za Stambułem, ponieważ w żadnym innym mieście na świecie nie będziecie mogli odbyć podróży statkiem między dwoma kontynentami, chłonąc przyjemny zapach morza i jednocześnie rozkoszując się cudownym smakiem świeżego simitu. 
 

 
Wybierzcie się na zakupy do Turcji!
To pasjonująca i  ekscytująca przygoda zarówno dla ciała, jak i ducha. Kwintesencją tego festiwalu są udekorowane milionem światełek ulice oraz centra handlowe, prześcigające się w swojej wspaniałości i bogactwie. Istanbul Shopping Fest wiąże się również z wieloma korzystnymi rabatami udzielanymi przez najbardziej prestiżowe marki na świecie. Podczas Istanbul Shopping Fest można skorzystać z wielu rabatów udzielanych przez najbardziej prestiżowe marki na świecie. Ale nie są to jedyne atrakcje… Wydarzeniu będą towarzyszyły także liczne koncerty, pokazy mody czy parady uliczne.
Kalendarze w dłoń! Warto zapamiętać datę Festiwalu Zakupów w Stambule i osobiście doświadczyć emocji, które z pewnością zostaną w pamięci przez cały rok. 
 
 
Więcej informacji:
http://www.istshopfest.com/
https://www.facebook.com/istshopfest
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS