< WRÓĆ DO Kalejdoskop

KUKBUK Wnętrza i Podróże – nowe wydanie specjalne wydawnictwa KUKBUK

Kalejdoskop2015-04-15
 
 
Na półki w dobrych salonach prasowych trafiło właśnie trzecie wydanie specjalne magazynu kulturalno-kulinarnego KUKBUK zatytułowane KUKBUK Wnętrza i Podróże. Jest to dwustustronicowe wydanie książkowe, w twardszej niż regularne numery pisma okładce.
 
Tematem przewodnim wydania specjalnego są współcześni nomadzi. Zostało ono podzielone na dwie części: „w domu” i „w drodze”. Czytelnicy znajdą w nim piękne fotografie, ciekawe przepisy i inspirujące teksty o powolnym, świadomym podróżowaniu. Do współpracy redakcja zaprosiła najlepszych fotografików, ilustratorów i pisarzy. W magazynie znajdują się zdjęcia z podróży autorstwa Asi Zastróżnej, Jacka Poremby i Barta Pogody, a artystka Dorota Buczkowska dopełniła wizje fotografików niezwykłymi ilustracjami przepisów. 
 
W wydaniu specjalnym czytelnicy znajdą też swego rodzaju wystawę. Jej kuratorką jest utalentowana architektka dr Anna Lorens, która przybliży nam wizerunek współczesnego nomady przeprowadzając bardzo ciekawą analizę jego atrybutów. KUKBUK Wnętrza i Podróże opowiada również o dizajnie 
i przedstawia trzy ciekawe historie podróżników - kolekcjonerów. Dodatkiem do wydania specjalnego są zabawne naklejki, które mogą być oryginalną dekoracją przedmiotów codziennego użytku, nadając im wyjątkowy charakter.
 
KUKBUK Wnętrza i Podróże to trzecie po KUKBUK Rodzina i KUKBUK Święta wydanie specjalne wydawnictwa. Dyrektorką artystyczną projektu (tak jak w przypadku dwumiesięcznika KUKBUK) jest Oliwia Gede-Niewiadomska, a wydawczynią i redaktorką naczelną – Daria Pawlewska. Wydanie specjalne ukazało się w nakładzie 43 000 egzemplarzy i kosztuje 26 zł. 
 
 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS