< WRÓĆ DO Kalejdoskop

ŚLINOTOK” –TALK SHOW KUCHNI+ od 22.04

Kalejdoskop2015-04-07

Pierwszy polski talk show kulinarny !

Intrygujące gwiazdy, wyborne jedzenie, smakowite rozmowy i energiczni prowadzący – oto, co widzowie Kuchnia+, autorskiego kanału platformy nc+, zobaczą w „Ślinotoku”, nowej produkcji własnej stacji. Program prowadzony przez znanego rapera Piotra „Vienia” Więcławskiego i cenioną szefową kuchni Adrianę Marczewską to pierwszy polski talk show kulinarny Kuchni+.

 

Premierowe odcinki „Ślinotoku” będzie można obejrzeć od 22 kwietnia w każdą środę o 22:00. Pełen energii Vienio i szefowa kuchni Adriana Marczewska zaproszą do programu wielu znanych i cenionych gości, w tym: dziennikarza Piotra Kędzierskiego, rapera Wojtka Sokoła, piosenkarza Czesława Mozila, aktora Antka Królikowskiego, piosenkarkę Natalię Przybysz czy blogerkę Martę Dymek.

 

- Takiego „Ślinotoku” jeszcze nie było! Będzie trochę wege, ale też coś mięsnego. Będzie o jedzeniu, ale nie przez cały czas. Będzie kanapa, ale nie będziemy leżeć. Po prostu wciśniemy w nią naszych gości, których dokładnie przepytamy - mówi Piotr „Vienio” Więcławski.

 

- Ale to program kulinarny, więc nie zabraknie w nim intrygujących potraw, które z Vieniem przygotujemy. Skorzystamy z naturalnych składników, żeby pokazać, że w mieście też można zdrowo zjeść - dodaje Adriana Marczewska.

 

W każdym odcinku prowadzący robią to, co lubią najbardziej, czyli gotują dla zaproszonych przyjaciół. Zaprezentują widzom dwa autorskie przepisy, które będą pretekstem i punktem wyjścia dla rozmowy z gościem. Vienio, siedząc na kanapie, przepyta gwiazdę na tematy nie tylko kulinarne a Adriana przygotuje specjalne koktajle i drinki. Widzowie dowiedzą się gdzie popularni aktorzy, piosenkarze lub dziennikarze jadają, jakie są ich ulubione smaki i bez czego nie wyobrażają sobie swojej kuchni. Rozmowę uatrakcyjnią zadania i testy w stylu "Rozpoznaj smak". Wszystko z dużą dawką humoru i pozytywnej energii.

 

Program jest nagrywany w mieszkaniu, a nie w studiu telewizyjnym, co przekłada się na typowo miejski klimat serii. Oprawę muzyczną stanowią utwory jazzowe i rapowe, a także charakterystyczne wielkomiejskie brzmienia.

 

 

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS