< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Centrum Kulinarne prezentuje swoją nową stronę !

Kalejdoskop2015-01-29
 
Nowa strona internetowa Centrum Kulinarnego kusi szatą graficzną i szkoleniami! 
Zupełnie nowa szata graficzna, zgodna z najnowszymi trendami, ulepszona nawigacja, a przede wszystkim rozbudowane i konkretne treści sprawiają, że dostęp do poszukiwanych informacji jest szybszy i pełniejszy. 
Główne menu zostało podzielone na moduły - kategorie tematyczne, dzięki którym poruszanie się po stronie jest łatwiejsze i wkomponowuje się w zasadę dwóch kliknięć w dotarciu do informacji. Nowa strona została zaprojektowana w technologii Responsive Web Design, co oznacza, że dopasowuje się do wielkości ekranu urządzenia z którego korzystamy.
 

 
To co wyróżnia stronę to prawdziwe bogate kompendium informacji o prowadzonych szkoleniach, warsztatach kulinarnych, możliwościach organizacji imprez kulinarnych, a także wyboru sprzętu pod daną placówkę gastronomiczną.
 


Równocześnie został odświeżony profil Centrum na FB.
 
Zapraszamy do odwiedzenia strony: www.centrumkulinarne.com.pl 
Kontakt:ck@centrumkulinarne.com.pl
Polub nas na FB: https://www.facebook.com/pages/Centrum-Kulinarne/469619259727117?ref=hl
 
O Centrum Kulinarnym  
Nasza wieloletnia praktyka połączona z projektowaniem i wyposażaniem najlepszych lokali gastronomicznych w Polsce i innych krajach Europy, pozwoliła nam na stworzenie pierwszego w regionie śląskim, a także najnowocześniejszego,  wzorcowego Centrum Kulinarnego, w którym przekazujemy zdobytą wiedzę i doświadczenie naszym klientom. Centrum Kulinarne firmy Weindich zostało stworzone w oparciu o najwyższe standardy jakości i istnieje już na rynku od 3 lat.
To właśnie tutaj pod okiem najlepszych, polskich Szefów Kuchni i Ekspertów Kulinarnych prowadzimy szkolenia z zakresu wszystkich kuchni świata. Oferujemy niezapomniane wrażenia i możliwość podniesienia swoich kwalifikacji zarówno amatorom kulinarnym, ekspertom jak i osobom, które po raz pierwszy w życiu chciałyby spróbować swoich sił w profesjonalnej kuchni szkoleniowej.
Usługi  i oferta Centrum Kulinarnego jest skierowana do osób decyzyjnych w branży Ho-Re-Ca, cukierniczej i piekarniczej, mięsnej, a także do: szefów kuchni i kucharzy, właścicieli, menedżerów, pracowników barów i restauracji wszelkiego typu zarządców zbiorowego żywienia (przedszkola, szkoły, szpitale, stołówki, kościoły itp.) oraz przede wszystkim do pasjonatów gotowania: amatorów i profesjonalistów chcących udoskonalić swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę kulinarną. Ponadto, do firm szkoleniowych i eventowych, organizatorów imprez firmowych, masowych, agencji reklamowych, podmiotów gospodarczych, które chcą włączyć do swojego portfolio i zakresu działań, organizację „szytych na miarę” imprez kulinarnych.
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS