< WRÓĆ DO Kalejdoskop

„Kuchnia+ poleca”w programie „cook news”

Kalejdoskop2014-12-12

 Nowy program Kuchni + „cook news”już od marca 2015 r

 

Ponad 1400 restauracji zarekomendowali internauci w akcji „Kuchnia+ poleca” organizowanej przez Kuchnię+, autorski kanał platformy nc+. Łączna liczba oddanych na nie głosów wyniosła 13 860 w ciągu zaledwie 54 dni.

W pierwszym etapie akcji „Kuchnia+ poleca”, trwającym dwa miesiące, na stronie www.kuchniaplus.pl/poleca internauci mogli zgłaszać swoje ulubione restauracje. Pasjonaci kulinariów w ramach  aż 1400 rekomendowanych lokali dokonali ostrej selekcji i wyłonili 32 najbardziej zasługujące na polecenie. W tym gronie szczególnie silnie reprezentowane jest województwo śląskie, z którego pochodzi aż 15 lokali. Poza tym znajdują się w nim także przedstawiciele województw: lubelskiego, wielkopolskiego, małopolskiego, łódzkiego, pomorskiego, dolnośląskiego i mazowieckiego. Wśród nich najwięcej jest restauracji z Katowic i Gdańska – po trzy. Największą popularnością wśród społeczności kanału Kuchnia+ cieszy się kuchnia polska, w tym jej regionalne odmiany (43,7%) oraz kuchnia międzynarodowa (25%), a tuż za nimi restauracje włoskie (15%). Internauci wskazywali również miejsca, w których warto zjeść potrawy japońskie i amerykańskie. Szczegółowy ranking znajduje się na stronie akcji.

 

W drugiej fazie akcji Kuchnia+ poprosi najczęściej zgłaszane lokale o wypełnienie formularzy, które zostaną ocenione. Następnie wyśle do nich tajemniczego klienta, który na miejscu sprawdzi jakość restauracji i jej zgodność z Kartą Zasad. Obie oceny oraz liczba głosów w pierwszym etapie będą miały wpływ na ostateczną notę. Dwanaście restauracji z najwyższą punktacją na początku lutego 2015 r. otrzyma certyfikaty „Kuchnia+ poleca”.

Od marca 2015 r. na antenie Kuchni+ w programie „cook news” stacja będzie prezentowała każdy z dwunastu docenionych lokali. Jednocześnie w tym samym miesiącu wystartuje kolejna edycja akcji. 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS