< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Mariusz Buritta nowym trenerem drużyny młodzieżowej

Kalejdoskop2014-12-08

Mariusz Buritta główny trener drużyny młodzieżowej wyjeżdżającej na Junior Pastry World Championship w Rimini.

Informujemy, że w połowie listopada Expo Sweet EZIG zdecydował o zmianie głównego trenera drużyny młodzieżowej wyjeżdżającej na Junior Pastry World Championship (Cukiernicze Mistrzostwa Świata Juniorów) do Rimini.
Misję opieki nad młodymi cukiernikami powierzono doświadczonemu i uznanemu autorytetowi w branży – Mariuszowi Burittcie cukiernikowi z Cukierni Sowa z Bydgoszczy, który na swoim koncie ma wiele sukcesów podczas konkursów cukierniczych w karaju i zagranicą, m.in. I miejsce podczas Mistrzostw Europy Wschodniej World Chocolate Masters, III miejsce z ekipą podczas Lodowych Mistrzostw Świata "Coppa dle Mondo delle Galateria", brąz na Olimpiadzie Gastronomicznej w Erfurcie,...

Trenerowi swoją pomoc w przygotowaniu zawodników zaofiarowali: Aleksandra Sowa, Paweł Małecki, Maciej Pięta, Jacek Zięba oraz Michał Doroszkiewicz, który ponadto będzie polskim jurorem w Mistrzostwach.
Expo Sweet EZIG, który jest sponsorem i patronem startu w Rimini, dokłada wszelkich starań, aby drużyna była przygotowana jak najlepiej.
 
Całej drużynie życzymy sukcesu !!!
 
Pozdrawiam 
Piotr Krasoń
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS