< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Przepis na potrawę z gęsiny z polskimi jabłkami - konkurs

Kalejdoskop2014-11-24

Przygotuj gęś do 30 listopada !

Gęsina i polskie jabłka – te produkty komponują się znakomicie. Do końca tygodnia (30 listopada) czekamy na przepis na potrawę z gęsiny z polskimi jabłkami. Zachęcamy do udziału zarówno profesjonalnych kucharzy jak i amatorów. Do wygrania robot kuchenny, żeliwna gęsiarka i nowoczesny blender kuchenny.

 W konkursie „Przepis na potrawę z gęsiny z polskimi jabłkami” mogą wziąć udział profesjonalni kucharze, szefowie kuchni, ale i amatorzy, pasjonaci gotowania. Czekamy na przepisy na dania główne, przystawki i zupy z wykorzystaniem świeżych jak i przetworzonych jabłek. Liczymy na inwencję twórczą uczestników! Na najlepsze prace czekają atrakcyjne nagrody: wysokiej klasy robot kuchenny, żeliwna gęsiarka ze sztućcami do serwowania gęsi i nowoczesny blender.

Autorskie przepisy na potrawę z gęsiny z wykorzystaniem polskich jabłek należy przesłać na adres mailowy:kontakt@czasnagesine.pl do niedzieli (30 listopada).

Więcej informacji, regulamin i karta uczestnictwa tutaj (http://czasnagesine.pl/pages/31/gesinowe-konkursy).

Więcej na temat tegorocznej kampanii „Kujawsko-pomorska gęsina na św. Marcina” na stronie www.kujawsko-pomorskie.pl/gesina

Beata Krzemińska

rzecznik prasowa Urzędu Marszałkowskiego

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS