< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Kolej na Wielkopolskie Smaki - program

Kalejdoskop2014-11-09

Powstaje nowa propozycja kulinarnych eksploracji Wielkopolski – Kolej na Wielkopolskie Smaki. Jest to wspólny projekt firmy landbrand, Kolei Wielkopolskich i Agencji Rynku Rolnego, który ma przybliżyć mieszkańcom Poznania i Regionu smaki Wielkopolski. Jednocześnie projekt wskaże, jak komfortowo dotrzeć do najlepszych producentów regionalnych i restauracji wykorzystując kolej i inne, alternatywne dla samochodu środki transportu.

Jednym z elementów projektu jest program telewizyjny, który będzie emitowany od piątku 7 listopada na antenie TV Wielkopolska.  Kucharz i fotograf Julian Redondo-Bueno odkrywać będzie uroki i smaki Wielkopolski, które z perspektywy Hiszpana wydają się jeszcze wyraźniejsze. Pierwsza seria Kolei na Wielkopolskie Smaki to 8 odcinków, które będzie można zobaczyć co tydzień w piątek o godzinie 18 i 22 oraz w sobotę o godzinie 9:00 i 13:00 na antenie TV Wielkopolska. Co tydzień w piątek o 18:00 będzie pojawiał się także premierowy odcinek programu na platformie www.kolejnawielkpolskiesmaki.pl.

Dodatkowo, pod adresem www.kolejnawielkpolskiesmaki.pl, smaki Wielkopolski będą promowane jako inspiracja do podjęcia podróży turystycznych. Na portalu znajdzie się między innymi sieć połączeń Kolei Wielkopolskich, które oferują dojazd do większości atrakcyjnych kulinarnie miejsc zaprezentowanych w projekcie, za pomocą jakościowego taboru kolejowego, w tym 22 nowoczesnych składów klasy Elf.  Na portalu będzie także można znaleźć opisy producentów żywności i restauracji gwarantujących naturalne tradycyjne smaki regionu.

 

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS