< WRÓĆ DO Kalejdoskop

EDUKU-JEMY!” i sprzedajemy na II Targach Książki Kulinarnej

Kalejdoskop2014-07-21
 
 
Ćmielów Design Studio (CDŚ), w ramach tegorocznej edycji Targów Książki Kulinarnej (25 – 27.07) organizowanych przez Qchnię Artystyczną Marty Gessler, otwiera swój STRAGAN produktów ĆDS.


Podczas trzydniowego wydarzenia w Zamku Ujazdowskim będzie można nabyć wyjątkowe i niejednokrotnie limitowane produkty studia. STRAGAN polecamy tym wszystkim, którzy nad zakupy online przedkładają sprzedaż bezpośrednią. W kameralnej atmosferze STRAGANu będzie można dotknąć, zobaczyć i nabyć swoje ulubione produkty autorstwa Marka Cecuły a także spotkać się z nim osobiście, podczas panelu dyskusyjnego poświęconego trendom w projektowaniu. W czasie trwania Festiwalu dostępna będzie również wystawa "Demokratyzacja stołu". Zapraszamy! 
 
STRAGAN produktów Ćmielów Design Studio wystawi porcelanę zarówno ze swoich najnowszych kolekcji dla Polskich Fabryk Porcelany „Ćmielów” i „Chodzież” S.A. jak też starsze, sztandarowe produkty wciąż obecne w ofercie ĆDS. Nie zabraknie również produktów eksperymentalnych, limitowanych edycji porcelany drugiej próby i projektów niewdrożonych wcześniej do produkcji, które zostaną wystawione w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. 
 
II Targi Książki Kulinarnej to unikalne wydarzenie łączące dobrą kuchnię i najlepiej wydane książki kulinarne. W tym roku postanowiono, że oprócz targów książek wydarzenie będzie miało również walor edukacyjny – podczas wielu wykładów, debat i dyskusji uczestnicy Targów będą mogli bliżej przyjrzeć się zagadnieniom dotyczącym gotowania, food designu i projektowania stołowego krajobrazu oraz oczywiście pisaniu i wydawaniu książek kulinarnych. 
 
Podczas trzech dni targowych oprócz stoiska sprzedażowego ĆDS będzie można zobaczyć wystawę „Demokratyzacja stołu”, która swój wernisaż w Qchni Artystycznej miała dwa tygodnie temu. Wystawa to świetna okazja do zaktualizowania wiedzy o trendach w aranżacji stołu. W sobotnie (26.07) popołudnie będzie również możliwość dyskusji z Dyrektorem Artystycznym ĆDS Markiem Cecułą, który opowie o najnowszych kierunkach w projektowaniu porcelany. Wykład Marka Cecuły rozpocznie się o 17.00 wstęp jest demokratyczny – wolny, nie trzeba się też wcześniej na wykład zapisywać. 
Szczegółowy program II edycji Targów Książki Kulinarnej znajdziecie na stronie FB wydarzenia:
https://www.facebook.com/events/305491296242300/
 
 
STRAGAN produktów ĆDS
II Targi Książki Kulinarnej
czas: 25 – 27.07.2014 r. w godzinach 10.00 – 20.00
miejsce: dziedziniec Zamku Ujazdowskiego / Qchnia Artystyczna Marty Gessler
ul. Jazdów 2, Warszawa
 
 
KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS