< WRÓĆ DO Kalejdoskop

Iza Kuna, Mr.Vintage i Zosia Cudny zapraszają do COSTA COFFEE

Kalejdoskop2014-06-18

Kulturalny czerwiec w COSTA COFFEE! Zosia Cudny z bloga MakeLifeEasier.pl opowie o codzienności kulinarno-blogowej, aktorka Iza Kuna przeczyta fragmenty swojej pierwszej książki pt. „Klara”, a Michał Kędziora, autor bloga Mr.Vintage i książki „Rzeczowo o modzie męskiej” zaproszą swoich czytelników na spotkania Read Alloud Days.Piękna i utalentowana Zosia Cudny prowadzi wyjątkowego bloga MakeCookingEasier.pl. Jego cechą charakterystyczną są dopracowane, klimatyczne zdjęcia, oryginalne przepisy na pyszne dania, porady kulinarne oraz barwne relacje z podróży. Podczas spotkania Zosia opowie swoim czytelniczkom o pozyskiwaniu tematów do bloga, procesie tworzenia i pracy, której nie widać we wpisach. Podzieli się swoimi inspiracjami, a także charyzmą i pogodą ducha.

 

Iza Kuna to przebojowa aktorka filmowa i teatralna. Szerokiej publiczności znana z filmów, np.  „Lejdis”, „33 sceny z życia”, „Drogówka”, „Galerianki” i seriali, np. „Szpilki na Giewoncie”. Iza jest magnetyzującą kobietą, a swoich widzów zaskoczyła wydaniem pierwszej powieści, pt. „Klara”. „Klara” to historia kobiety takiej jakich wiele… Podczas spotkania opowie, czym dla niej było wydanie tej powieści oraz przeczyta ulubione fragmenty. Znajdzie się również czas na rozmowę, więc warto zastanowić się, o co chcielibyście zapytać Izę.

Piekielnie dokładny i cudownie elokwentny Michał Kędziora każdego dnia pokazuje, co oznacza styl i klasa w modzie męskiej. Prowadzi bloga Mr.Vintage, a także wydał bestsellerową książkę „Rzeczowo o modzie męskiej”. To nie jest kolejny zwykły poradnik. To almanach wiedzy, który każdy elegancki mężczyzna powinien mieć. Podczas spotkania Michał poprowadzi wykład na temat trendów w modzie męskiej w sezonie jesień/zima 2014/2015.

Wszystkie spotkania z cyklu Read Aloud Days odbędą się w nowo otwartych kawiarniach COSTA COFFEE w Warszawie. Ich daty, godziny i miejsca zaprezentowane są poniżej.

Daty eventów Read Aloud Days:

Poniedziałek, 16 czerwca, godz. 18.00, COSTA COFFEE w Arkadii – Zofia Cudny

Poniedziałek, 23 czerwca, godz. 18.00, COSTA COFFEE w Arkadii – Iza Kuna

Poniedziałek, 30 czerwca, godz. 18.00, COSTA COFFEE w Sadybie – Michał Kędziora
 

 

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Kalejdoskop
© Copyright papaja.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS