< WRÓĆ DO Hotele i restauracje

Kulinarne rozgrywki w Melancholii

Hotele i restauracje2014-06-10

Inauguracja Mundialu to ważne wydarzenie także dla lokali gastronomicznych. We wrocławskiej restauracji Melancholia zmaganiom piłkarskim towarzyszyć będzie kulinarne starcie kuchni: chorwackiej i brazylijskiej.

Mundial od kuchni

Założeniem imprezy jest połączenie emocji sportowych z kulinarną podróżą po krajach, których reprezentacje rozpoczną w czwartek, 12 czerwca piłkarskie święto. W planie uczta dla kibiców i nie tylko.  Jeszcze zanim drużyny wyjdą na murawę, na sali restauracyjnej pojawi się bufet ze specjalnie przygotowanymi potrawami, inspirowanymi właśnie kuchniami: chorwacką oraz brazylijską. Z jednej strony staną więc chorwackie specjały, jak Cevapcici, Plejskavice czy Ajvar. Z drugiej natomiast do gry zapalać będą propozycje zza oceanu, m.in. Costalinha, Feijoada czy Bolinhos de bacalhon.

Dla studzenia piłkarskich emocji przygotowano też menu cocktaili i mocktaili z ciekawymi, egzotycznymi kompozycjami, jak np. puree marakuja, bazylia, limonka, kwiatowy bitters, napój imbirowy w propozycji Brasil, Brasil.

Impreza rozpoczyna się w czwartek o godzinie 19.30. Będzie więc sporo czasu na zaspokojenie głodu kibiców przed głównym punktem programu, czyli pierwszym meczem mistrzostw.

 

Organizatorzy zapraszają:

 

Egzotyczny bufet CHORWACKO – BRAZYLIJSKI

12.06, czwartek, g. 19.30

Restauracja Melancholia, ul. Hubska 54

Rezerwacja: restauracja@hotel-invite.pl

Cena: 90 zł/os

KOMENTARZE
DODAJ KOMENTARZ

Komentarz:

Podpis:

E-mail:

WYŚLIJ

< WRÓĆ DO Hotele i restauracje
© Copyright papaja.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone. VPS